جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۲
کارکنان در کارخانه کمپوست کرج واکسینه شدند
حسین بافقی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: پرسنل سازمان مدیریت پسماند با توجه به تماس دائمی با پسماندهای مختلف همواره در معرض خطر ابتلا به ...
حسین بافقی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: پرسنل سازمان مدیریت پسماند با توجه به تماس دائمی با پسماندهای مختلف همواره در معرض خطر ابتلا به بیماریهای مختلف ویروسی می باشند.


وی با اشاره به مخاطره آمیز بودن شغل این مجموعه و امکان مبتلا شدن آنها به بیماریهای مختلف و سرایت بیماری به خانواده های پرسنل مدیریت پسماند تاکید کرد: این اقدام از جمله مهمترین اقدامات این سازمان است که به منظور تامین سلامت پرسنل سازمان مدیریت پسماند صورت گرفته است.


مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با بیان اینکه، امکان ابتلا به بیماریهای مختلف در این مجموعه نسبت به سایر مجموعه ها بالا است، تصریح کرد: تامین سلامت جانی افراد و حفظ آنها از بیماریهای احتمالی از اولویتهای مهمی است که سازمان بر آن تاکید ویژه دارد.


بافقی گفت : واکسینه کردن پرسنل به منظور جلوگیری از ابتلا به بیماریهای مختلف از دیگر برنامه های این سازمان برای افزایش ضریب سلامت افراد است که به صورت مستمر انجام می گیرد.


این مسئول، با بیان اینکه واکسیناسیون این پرسنل با نظارت نماینده ای از دانشکده علوم پزشکی صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: روند واکسیناسیون افراد مشغول در سازمان مدیریت پسماند در آینده نیز ادامه دارد.


وی واکسن های تزریق شده به کارکنان کارخانه کمپوست را کزاز و هپاتیت ذکر و عنوان کرد: این واکسیناسیون با همکاری مرکز بهداشت شماره  دو صورت گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری