جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۲
توزیع آسفالت در منطقه ۱۲ کرج سیر صعودی دارد
محمدرضا زاده نور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به مطلب فوق مقدار تناژ مصرفی در کیانمهر بلوار آزادی گلستان یکم را در ماه گذشته به ...
محمدرضا زاده نور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به مطلب فوق مقدار تناژ مصرفی در کیانمهر بلوار آزادی گلستان یکم را در ماه گذشته به ترتیب ۶۷ هزارو ۷۶۰ تن، ۶۴ هزارو ۴۲۰ تن و ۶۰ هزارو ۱۲۰ تن اعلام کرد.


این مسئول با بیان اینکه ۳۰ هزار و ۶۰۰ تن آسفالت در خیابان اصلی امیریه در تاریخ ۱۷ مهرماه گذشته و ۴۸ هزار و ۵۸۰ تن در تاریخ بیستم مهرماه صرف شده است، عنوان کرد: در تاریخ های ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۷ و ۲۹ مهرماه گذشته به ترتیب ۵۰ هزارو ۵۲۰ تن، ۳۷ هزارو ۳۴۰ تن، ۸۳ هزارو ۳۷۰ تن، ۱۵ هزارو ۴۱۰ تن و ۶۹ هزارو ۶۷۰ تن در وحدت آق تپه مصرف شده است.


وی مقدار تناژ مصرفی در خیابان غفار زاده آق تپه را ۱۱۶ هزار و ۲۲۰ تن ذکر و عنوان کرد: ۱۱۴ هزار و ۴۵۰ تن آسفالت نیز در خیابان مهر یک آق تپه صرف شده است.


مدیر منطقه ۱۲ شهرداری کرج همچنین با اشاره به اینکه در بلوار ارم خیابان بوستان در سه روز متوالی به ترتیب ۶۰ هزار و ۸۵۰ تن، صدو ۲ هزارو ۵۸۰ تن و صدو ۳ هزارو ۳۶۰ تن عملیات آسفالت صورت گرفته است، مقدار تناژ مصرفی در چهارم شرقی کوچه ترابی را در سه روز صد و ۳ هزار و ۳۶۰ تن، ۸۹ هزارو ۷۳۰ تن و ۶۲ هزارو صدو ۱۰ تن اعلام کرد.


زاده نور مقدار آسفالت مصرفی طی سه روز در چهارم غربی آق تپه کوچه گلزار را به ترتیب ۲۱ هزار و ۶۰ تن، ۶۱ هزارو صدو ۱۰ تن و ۳۱ هزار تن بیان کرد.


این مسئول در ادامه سخنان خود از نصب سرعت گیر قبل از خیابان شقایق، قبل از دوربرگردان مسجد ابوالفضل، قبل از دور برگردان سه راه باسکول، قبل از پارک بهاران (لاین جنوبی) و قبل از خیابان شقایق (لاین جنوبی) خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری