جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۲
قیام کربلا سراسر پیام است
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حجت الاسلام سید محمد مهدی حسینی همدانی در اجتماع بزرگ عاشوراییان کرج پیامهای عاشورا را برشمرد و اظهار داشت: عاشورا و تاسوعای حسینی ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حجت الاسلام سید محمد مهدی حسینی همدانی در اجتماع بزرگ عاشوراییان کرج پیامهای عاشورا را برشمرد و اظهار داشت: عاشورا و تاسوعای حسینی پیامهای عزت و کرامت، مقاومت و مردانگی، عدالتخواهی، شجاعت، عزت و آزادگی و حریت را در بر دارد و در جای جای حرکت عاشورایی امام حسین (ع) آزادی را می بینیم.

 

وی دامنه و گستره عاشورا را فراگیر و جهانشمول دانست و ادامه داد: عاشورا برای تمامی اقشار پیام داشته است؛ پیام عاشورا برای بانوانان حفظ عفت و حجاب بوده است و برای جوانان شناخت زمان و مکان و موقعیت خود و عمل براساس آن است.

 

حجت الاسلام حسینی همدانی با بیان اینکه شیعیان باید پیام های عاشورا را بشناسند و به  آنها عمل کنند، گفت: رهروان عاشورایی باید شور حسینی را با شعور و بینش همراه سازند.


قیام کربلا سراسر پیام است


نماینده ولی فقیه در استان البرز  تصریح کرد: امام حسین (ع) جان خود را در سرزمین کربلا برکف گذاشت تا ارزشهای الهی باقی بمانند و شیعیان اجرا کننده ای بر احکام، عبادت و مسائل فردی و اجتماعی باشند.

 

وی اظهار داشت: جریان عاشورا  و سرزمین کربلا در هر گوشه اش پیامهای عظیمی برای شیعیان دارد.

 

امام جمعه کرج تأکید کرد: پیروان شیعه باید حواسشان جمع باشد که فریب فریب خوردگان و دشمنان اسلام را در قیام عاشورا نخورند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری