جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۲
اطلاع رسانی احساس تعلق شهروندان را بر می انگیزد/اولویت معاونت فرهنگی؛ اثر گذاری فرهنگی است
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سعید حسنی در بازدید محمد صادق باغستانی، رئیس کمیسیون سلامت و بهداشت شورای اسلامی شهر کرج از معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج با ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سعید حسنی در بازدید محمد صادق باغستانی، رئیس کمیسیون سلامت و بهداشت شورای اسلامی شهر کرج از معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج با بیان این مطلب با بیان اینکه، نگاه مجموعه مدیریت شهری به موضوعات مختلف به ویژه اطلاع رسانی، باید حرفه ای باشد، عنوان کرد: خوشبختانه نگاه حرفه ای در این مجموعه به مسائل و موضوعات مختلف وجود دارد.


وی گفت: نگاه و رویکرد مجموعه به سازمان و موضوعات مختلف، نگاهی سازمانی است، بگونه ای که در این دیدگاه همه مجموعه شهرداری یکپارچه دیده می شود.


حسنی ادامه داد: این رویکرد نقش بسزایی در تحقق پذیری اهداف خرد و کلان مجموعه دارد.


از رسانه تخصصی شورا و شهرداری  حمایت می کنیم


قائم مقام معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج با اشاره به خروجی و عملکرد فعالیت روابط عمومی و پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بیان کرد: معاونت فرهنگی شهرداری با اشراف بر عملکرد مثبت حوزه اطلاع رسانی و نقش آن در توسعه برنامه های فرهنگی، از این مجموعه حمایت می کند.


حسنی، فعالیت حوزه روابط عمومی را مهم ارزیابی کرد و گفت: اطلاع رسانی به هنگام برای مردم امیدوار کننده است.


اولویت معاونت فرهنگی؛ اثر گذاری در اقلام فرهنگی است


قائم مقام معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج در ادامه مدیریت جامع شهری را نیازمند فرهنگ‌سازی و اطلاع‌ رسانی دانست و عنوان کرد: برای توسعه و آبادانی نیازمند حرکت به سمت مدیریت جامع شهری و فرهنگ‌ سازی و اطلاع‌رسانی در این زمینه هستیم.


حسنی بر ضرورت اتخاذ تصمیمات سنجیده و عملیاتی شدن طرح‌های فرهنگی به نقش رسانه‌ها اشاره کرد و افزود:  جامعه شهری نیاز شدیدی به فرهنگ سازی مثبت و ارزشی دارد که برای این امر نیز نیاز به برنامه ریزی دارد.


وی، فرهنگسازی ارزشی را مهم ارزیابی کرد و گفت: اولویت معاونت فرهنگی؛ نیز به منظور تحقق این امر اثر گذاری در اقلام فرهنگی است.


این مسئول با عنوان اینکه، هر جامعه ای همواره نیازمند فرهنگ سازی و به روز کردن فرهنگ است، عنوان کرد: فرهنگ سازی باید در مسیر بهره گیری مناسب و سازنده در همه عرصه های شهری باشد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری