جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۲
ریشه تمام امور شهری به حوزه سلامت و بهداشت جسم و روان باز می گردد
اختصاص اعتبارات محدود به واحد روابط عمومی و عدم مغایرت اعتبارات تخصیصی با فعالیت های گسترده این واحد را به عنوان یک مشکل یاد کرد. علیرضا پیغمبردوست به اعتبارات دیگر ...
اختصاص اعتبارات محدود به واحد روابط عمومی و عدم مغایرت اعتبارات تخصیصی با فعالیت های گسترده این واحد را به عنوان یک مشکل یاد کرد.


علیرضا پیغمبردوست به اعتبارات دیگر کلانشهرها در واحد روابط عمومی اشاره کرد و گفت: بازنگری در اعتبارت تخصیصی به این حوزه در کلانشهر کرج بسیار ضروری است.


پیغمبردوست اظهار داشت: این در حالی است که روابط عمومی شهرداری کرج در بیشتر برنامه ها و جشن های ملی و مذهبی بسیار درخشان و پررنگ ظاهر شده و ورود تخصصی به این حوزه ها نیازمند اعتبارات مناسب می باشد.


تخصص و تولید، محور فعالیت ها


مشاور رسانه ای شهردار و مدیر پایگاه خبری مدیریت شهری کرج نیز در این دیدار به شرح مختصری از عملکرد این رسانه پرداخت و افزود: ساماندهی اخبار حوزه مدیریت شهری کلانشهری چون کرج با دو رویکرد انجام گرفت که در وهله اول بهره گیری از نیروهای کارشناس و متخصص در حوزه خبر و اطلاع رسانی به شیوه حرفه ای بود.


احمد خیری دومین رویکرد پایگاه خبری مدیریت شهری کرج را تولید محتوا برای دیگر رسانه های شهر و استان در زمینه مدیریت شهری عنوان و تاکید کرد: تولید محتوا گران ترین و حساس ترین بخش یک رسانه است.


خیری با بیان اینکه مدیریت دانش و تجربه در این بخش مورد توجه قرار گرفته است، ادامه داد: قوه عاقله و جریان تصمیم ساز در عرصه مدیریت شهری، شورای اسلامی شهر است؛ از این رو در جریان بارگذاری اخبار مدیریت شهری به هیچ روی دیدگاه خود را به اخبار شهرداری معطوف نکرده و کوشیده ایم ضمن انعکاس تمامی اخبار این حوزه، اخبار شورای شهر و دیگر عرصه های مدیریت شهری را منعکس نماییم.


انتشار عقاید شهروندان بدون اعمال سلیقه


مشاور رسانه ای شهردار کرج به انتشار نظرات مردمی در پایگاه خبری مدیریت شهری به عنوان یک اصل اشاره و خاطرنشان کرد: کوشیده ایم انتقادات و نظرات شهروندان را بدون اعمال هیچ گونه نظر و سلیقه، منتشر نماییم.


خیری تنها شرط انتشار این نظرات را رعایت ادب و انصاف دانست و یادآور شد: نظراتی که از این اصول خارج نشده باشند، حتی اگر تندترین و گزنده ترین زبان و نظر را داشته باشند در پایگاه منتشر خواهند شد.


این مسئول به انتشار گزارش های تصویری در این رسانه به عنوان یک منبع تغذیه برای دیگر رسانه ها اشاره کرد و ادامه داد: همچنین کوشیده ایم با راه اندازی بخش خبرنگاران محله، در جریان جزیی ترین و تازه ترین اخبار محلات قرار گیریم که این امذر به زودی محقق می شود.


وی تاکید کرد: کرج تنها شهری است که در حوزه مدیریت شهری، صاحب رسانه مکتوب نیست و این یکی از ضعف های عمده رسانه ای این شهر محسوب می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری