جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۲
همایش علم تغذیه در منطقه ۱۰ کرج برگزار شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پروفسور منوچهر جعفریان متخصص علم تغذیه در این همایش گفت: تغذیه صحیح و سالم می تواند عامل اصلی در رشد باشد ...


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پروفسور منوچهر جعفریان متخصص علم تغذیه در این همایش گفت: تغذیه صحیح و سالم می تواند عامل اصلی در رشد باشد و آگاهی دادن به خانواده ها در مورد تغذیه صحیح از بروز بیماریهای قلبی و عروقی و بویژه چاقی که از مشکلات جامعه کنونی می باشد، می تواند پیشگیری کند.


وی گفت: وجود بافت چربی و بیماریهایی نظیر پوکی استخوان در اکثر خانم ها و نقش اجتماعی بانوان از دلایل اهمیت فعالیت بدنی این قشر می باشد.


وی افزود: تنها ورزش هدفمند، کارآیی دارد و ورزشی هدفمند است که تحت هر شرایطی با برنامه ریزی انجام و برنامه ریزی برای ورزش باید مانند دیگر برنامه های روزمره پیگیری و عملی شود.


تغذیه، الگوی رفتاری، چاقی و سلامت، محورهای این همایش بود که توسط متخصص علم تغذیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


هدف از برگزاری این همایش ارتقاء سطح سلامت کارکنان و خانواده های آنان و همچنین آشنایی با الگوی غذایی و انتخاب های سالم تر بود.


پروفسور دکتر منوچهرجعفریان در این محفل علمی از مدیر منطقه ۱۰ تقدیر و تشکر بعمل آورد.


منوچهر غفاری مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج هم در حاشیه این همایش گفت: امیدورایم بتوانیم با برگزاری چنین مراسمات ، همایشها و دعوت از اساتید و مفاخر علمی ایران زمین در مباحث علمی گوناگون قدمهای موثری در رشد  وتعالی جسمی وروحی شهروندان برداریم.


این همایش با طرح سولات از سوی مدعوین و پاسخ پروفسور جعفریان به پایان رسید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری