جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۲
بهسازی پارکهای خاتم، شب بو و میخک در منطقه ۶ کرج
فریبرز پورمولایی در این خصوص به پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: در حال حاضر عملیات بهسازی در پارکهای خاتم، شب بو و میخک این منطقه در حال انجام و ...
فریبرز پورمولایی در این خصوص به پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: در حال حاضر عملیات بهسازی در پارکهای خاتم، شب بو و میخک این منطقه در حال انجام و از پیشرفت فیزیکی مطلوبی برخوردار است.


وی افزود: پارک خاتم در محله حصارک بالا خیابان ساسانی واقع شده و با توجه به محرومیت این محله در زمینه فضای سبز، این پارک در مساحتی بالغ بر هفت هزار مترمربع بهسازی و بازسازی شد، هم اکنون عملیات جدول گذاری در این پارک به اتمام رسیده است.


این مسئول به بهسازی کامل پارک شب بو در انتهای خیابان قلم اشاره و عنوان کرد: بازسازی و بهسازی پارکهای محله ای و بوستانها در این منطقه یکی از اولویتهای اصلی و اساسی است که برای تحقق آن اهتمام ویژه ای وجود دارد.


پورمولایی در ادامه به بازسازی پارک میخک واقع در خیابان جوادآباد تقاطع ۱۶ متری اشاره و اضافه کرد: در راستای اجرای این طرح، لوازم بازی و ست تندرستی نصب می شود، همچنین بازسازی روشنایی پارک در دستور کار قرار گرفته است.


مسئول فضای سبز منطقه ۶ شهرداری کرج یادآور شد: طبق برنامه ریزی، در آینده قرار است که پارک عدل نیز بهسازی شود، این پروژه هم اکنون در مرحله طراحی و مطالعات قرار دارد.


وی از اجرای پروژه گل کاری و چمن کاری در بلوار شهید بهشتی خبر داد و گفت: عملیات بازسازی پارک نرگس جنب پمپ بنزین حصارک نیز به اتمام رسیده است.


این مسئول افزود: طی سال پروژه های حفظ و نگهداری فضای سبز و جنگل کاری در نقاط مختلف این منطقه انجام می شود که هم اکنون با توجه به آغاز فصل سرما، عملیات به زراعی و کاشت نهال در حال انجام است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری