جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۲
مشکلات و معضلات عمرانی موجود در منطقه ۴ رفع شد
فرج الله ایلیات در این خصوص به پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: از جمله این اقدامات ترمیم آسفالت در محدوده حفاری اداره برق مهرشهر واقع در بلوار ارم، خیابان ...
فرج الله ایلیات در این خصوص به پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: از جمله این اقدامات ترمیم آسفالت در محدوده حفاری اداره برق مهرشهر واقع در بلوار ارم، خیابان شبنم می باشد.


وی ادامه داد: در این راستا چاله های عمیق ایجاد شده در  معابر سطح منطقه که احتمال سقوط در آن وجود داشت نیز تحت پوشش عملیات عمرانی با محور لکه گیری آسفالت قرار گرفت.


ایلیات خاطرنشان کرد: عملیات لکه گیری آسفالت عنوان شده در فاز ۴ مهرشهر، روبروی دیوار سردخانه اجرایی و طی آن موانع موجود در معابر اصلاح شد.


وی با اشاره به حمل خاک و نخاله به جا مانده از عملیات جدول گذاری در فاز ۴ مهرشهر عنوان کرد: خاک و نخاله های باقی مانده از این عملیات عمرانی در بلوار گل ها تقاطع مسجد جامع جمع آوری و به مرکز دفن خاک و نخاله های شهری منتقل شد.


مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج ادامه داد: علاوه بر این خاک و نخاله های پروژه عمرانی شهرداری فاز ۴ بلوار گل های قدیم نیز جمع آوری شد.


ایلیات با اشاره به تکمیل پروژه آسفالت فاز یک مهرشهر، خیابان ۱۰۰ غربی، خیابان پیچک ۲ عنوان کرد: پیرو درخواست های مردمی آسفالت این منطقه به صورت کامل انجام شد.


وی همچینین بیان کرد: مصالح به جا مانده از پروژه عمرانی فاز ۴ مهرشهر، حد فاصل چهار راه مسجد تا خیابان ۵۰۷ غربی نیز جمع آوری و منتقل شد.


ایلیات در پایان بیان کرد: تکمیل پروژه جدول گذاری فاز ۴ مهرشهر، چهار راه پاسگاه، خیابان ۴۰۸ شرقی نیز هم اکنون در حال اجرا می باشد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری