جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۲
انتقاد از عدم تحقق وعده‌های مسئولان به خبرنگاران
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهدی کریمایی رئیس خانه مطبوعات استان البرز گفت: جامعه رسانه‌ای استان البرز از افراد خدوم، صبور و دلسوز تشکیل شده است متاسفانه ...

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهدی کریمایی رئیس خانه مطبوعات استان البرز گفت: جامعه رسانه‌ای استان البرز از افراد خدوم، صبور و دلسوز تشکیل شده است متاسفانه مسئولان ما به وعده‌هایی که به خبرنگاران می‌دهند عمل نمی‌کنند و این در حالی است که اصحاب رسانه در استان البرز بیشترین تلاش را در راه تحقق اهداف کلان مدیریت استان و دستگاه‌های مختلف متحمل می‌شوند، به طور قطع اکثریت مطلق خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه استان البرز توقع مالی از مسئولان ندارند اما متاسفانه مشاهده می‌شود که وعده‌های مسئولان به رسانه‌های استان محقق در طول دو سال گذشته نمی‌شود.
کریمایی تاکید کرد: عدم برخی از وعده‌ها موجب می‌شود که خبرنگاران دلسوز استان البرز نسبت به رویکرد برخی از مدیران گلایه‌مند شوند به عنوان نمونه در روز خبرنگار برخی از این مدیران با برگزاری جشن و مراسم‌ مختلف مدعی شدند که به‌زودی هدیه‌ای را به خبرنگاران ارائه می‌دهند، ولی با گذشت دو سال هنوز خبری از این موضوع نیست.
وی ادامه داد: هیچ یک از اهالی مطبوعات استان توقع هدیه از مسئولان را ندارند اما وقتی می‌بینند که با گذشت چند ماه از روز خبرنگار، این وعده ناچیز آن‌ها هنوز محقق نشده است؛ از اعضاء هیأت مدیره خانه مطبوعات می‌پرسند «مگر ما انتظار هدیه داشتیم که آقایان در مقابل دوربین رسانه‌ها وعده‌ای می‌دهند که قرار نیست، عملی شود».
رئیس خانه مطبوعات استان البرز گفت: تا به امروز حتی یک نفر از خبرنگاران از مسئولان نپرسید که «هدیه خبرنگاران چه شد؟» چرا که ما انتظار هدیه نداریم اما عدم تحقق وعده‌های مسئولان موجب گلایه‌ اصحاب رسانه شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری