جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۲
تصویب بازگشت بلیت‌‌های یکساله مترو در کمیسیون عمران

عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران از تصویب بازگشت بلیت‌های یکساله مترو در کمیسیون عمران شورای شهر خبر داد و گفت: لایحه بلیت‌های یکساله مترو طی ۲ هفته آینده از سوی شهرداری به شورا ارائه می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

اقبال شاکری  درباره بلیت‌های یکساله مترو و اتوبوس،‌ اظهار داشت: کمیته حمل و نقل شورای شهر درباره این موضوع چندین جلسه کارشناسی با معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری برگزار کرد و روز گذشته پیشنهاد این کمیته در کمیسیون عمران مورد بحث قرار گرفت. بلیت مترو

وی با بیان اینکه کمیسیون عمران پیشنهاد کمیته حمل و نقل را پذیرفت و موضوع را به تصویب رساند، ادامه داد: مقرر شد معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بازگشت بلیت‌های مترو و اتوبوس را در قالب لایحه به شورای شهر ارائه کند.

به گفته شاکری، اعضای کمیسیون عمران با رقم‌های پیشنهادی کمیته حمل و نقل مبنی بر رقم ۴۵ هزار تومان برای بلیت مترو و ۶۵ هزار تومان برای بلیت اتوبوس نیز موافقت کردند و تغییری در این خصوص لحاظ نشد.

عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: با توجه به اینکه کمیته حمل و نقل و معاونت شهرداری به توافق رسیده‌ بودند تهیه و ارسال لایحه زمان زیادی نمی‌برد اما تعیین یک فوریت یا دو فوریت آن به عهده شهرداری است./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری