جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۲
گالری خانه باغ فاتح میزبان آثار هنرمندان می شود
مهتاب حاتمی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اظهار داشت: به همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، خانه باغ با رویکرد آموزشی ...
مهتاب حاتمی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اظهار داشت: به همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، خانه باغ با رویکرد آموزشی و حضور مستقیم شهروندان، در تعدادی از پارکهای کرج احداث شد.


وی افزود: “خانه باغ” خانه کوچکی است که شهروندان با حضور در آن، به صورت داوطلبانه در فعالیتهای مختلف سهیم می شوند که این مهم خود موجب ارتقای روحیه مشارکت در آنها خواهد شد.


این مسئول عنوان کرد: در واقع خانه باغ ها با رویکردی فرهنگی، آموزشی و اجتماعی و با هدف افزایش روحیه مشارکت در شهروندان و ارتقای فعالیتهای گروهی در افراد احداث و راه اندازی شده است.


حاتمی ادامه داد: هم اکنون در پارکهای فاتح واقع در جهانشهر، نبوت واقع در خیابان مطهری و تندرستی واقع در فردیس، خانه باغ احداث شده و در آینده ای نزدیک فعالیت آنها به صورت متمرکز آغاز خواهد شد.


رئیس اداره طرح و برنامه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج یادآور شد: یکی از مزیتهای خانه باغ فاتح نسبت به دیگر خانه باغها، ایجاد مکانی برای برپایی گالری عکس و نمایشگاه پوستر است.


وی اعلام کرد: در واقع هنرمندانی که علاقمند به برپایی گالری تصاویر و آثار هنری خود هستند، می توانند طی هماهنگی با سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، اقدامات لازم را برای ارائه هنر خود به دیگر شهروندان به خصوص افراد علاقمند ارائه دهند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری