جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۲
معارفه اسکندری صبح امروز در سازمان آرامستان ها برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسن مدیرروستا در این مراسم، با اعلام اینکه شهرداری حیطه گسترده ای را از تولد تا مرگ شهروندان تحت پوشش دارد و این ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسن مدیرروستا در این مراسم، با اعلام اینکه شهرداری حیطه گسترده ای را از تولد تا مرگ شهروندان تحت پوشش دارد و این امر وظیفه این دستگاه را بسیار سنگین می کند، گفت: خدمات سازمان آرامستان ها با توجه به اینکه با اصول شرعی و مذهبی نیز پیوندی ناگسستنی دارد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


مدیرروستا به سابقه خدمت خود در این سازمان به عنوان یکی از خاطرات ارزشی خود اشاره و تصریح کرد: خدمت به شهروندانی که عزیزان خود را از دست داده و داغ به دل دارند در کنار رسیدگی به امور کفن و دفن اموات، برای افراد یک سعادت دنیوی و اخروی به شمار می آید. از این رو حضور در چنین سازمانی از افتخارات ما به شمار می آید.


وی با تقدیر از عملکرد مجموعه سابق مدیریت این سازمان، برای پورمظاهری آرزوی موفقت کرد و افزود: سازمان آرامستان ها در مرور زمان همواره شاهد پیشرفت بوده و مسئولان پیشین خدمات بسیار خوبی را از خود به یادگار گذاشته اند که این امر شایسته تقدیر است.


مدیرروستا یادآور شد: امیدواریم مجتبی اسکندری در جایگاه مدیریت عاملی این سازمان، نام و سابقه خوبی از خود به جای بگذارد.


همچنین در این جلسه یدالله پورمظاهری به ارائه گزارشی از عملکرد ۱۴ ماهه خود در این سازمان ارائه داد.


لازم به ذکر است، مجتبی اسکندری پیش از این مسئولیت دفتر فنی شهری فرمانداری اشتهارد، معاون عمران و قائم مقام سازمان آرامستان های شهرداری کرج و همچنین معاون فرهنگی شهرداری ماهدشت را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری