جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۲
نصب ۴۰۰ تابلو پایه در خیابان های منطقه ۱۲ کرج
محمدرضا زاده نور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اینکه اجرای عملیات مذکور توسط حوزه زیباسازی منطقه صورت گرفته است، بیان کرد: نصب تابلو پایه ...
محمدرضا زاده نور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اینکه اجرای عملیات مذکور توسط حوزه زیباسازی منطقه صورت گرفته است، بیان کرد: نصب تابلو پایه در خیابان های منطقه نقش بسزایی در ساماندهی فضای شهری دارد.


این مسئول در ادامه سخنان خود به رعایت استانداردهای ساخت اشاره کرد و افزود: هم اکنون در نصب تابلوها از نظر رنگ آمیزی و زیبایی دقت بیشتری صورت گرفته است.


وی همچنین از شستشوی تمام تابلوهای منطقه خبر داد و گفت: تمام تابلوهای سطح منطقه و جداول و المانهای شهری پاکسازی شد.


مدیر منطقه ۱۲ شهرداری کرج با بیان اینکه تعداد چهار مدرسه در این منطقه رنگ آمیزی شده است، ساماندهی مدارس به منظور تقویت روحیه دانش آموزان و ایجاد فضای شاد و مفرح برای آنان را مهم ارزیابی کرد.


زاده نور با اشاره به اینکه فرهنگ سازی سلامت شهری توسط دانش آموزان نقش موثری در تحقق این مهم دارد، ترغیب این قشر جامعه به فرهنگ سازی را ضروری دانست.


این مسئول در ادامه سخنان خود با مطلوب بیان کردن عملکرد حوزه زیباسازی در منطقه ۱۲ شهرداری کرج، افزود: در راستای ایجاد فضای مطلوب بصری پنج هزار متر مربع از دیوارهای مخدوش شده نیز رنگ آمیزی و زیباسازی شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری