جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۲
” اولین همایش شهرسازی استان البرز ” برگزار شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این همایش همزمان با روز جهانی شهرسازی در باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شد. بنابراین گزارش، همایش شهرسازی استان البرز با حضور محسن ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این همایش همزمان با روز جهانی شهرسازی در باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شد.


بنابراین گزارش، همایش شهرسازی استان البرز با حضور محسن خیری، رئیس سازمان نظام مهندسی استان البرز، سریزدی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، مریم قهرمانی  عضو شورای اسلامی شهر کرج، احدالله احمدی پرگو، معاون معماری و شهرسازی شهرداری کرج، نوروزی، قائم مقام و مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز برگزار شد.


این گزارش می افزاید: پخش تیزر شهری با محور پرسش و پاسخ از مدیران شهری و معرفی گروه تخصصی شهرسازی و کارگروه های ذیربط از جمله برنامه های اجرایی در همایش بود.


در همایش شهرسازی استان البرز، مباحث شهرسازی و ضرورت پرداختن به این مهم، از سوی حاجی قاسمی، رئیس کانون مهندسان ساختمان کرج مطرح شد،حاضرین در همایش با موضوع مطرح شده از سوی دکتر رفیعیان  با عنوان ” مروری بر اندیشه های تعامل گرا در شهرسازی ” آشنا و از سرفصل های آن بهرمند شدند.


 موضوع ” شهرسازی مشارکتی و خلاق با رویکرد ارزش گر نیز از جمله مباحث مطرح شده از سوی مشهدی زاده دهاقانی در این همایش بود.


علاوه بر این، اسکویی، رئیس گروه تخصصی شهرسازی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز به ایراد سخن در خصوص مسائل شهرسازی و کارکرد تخصصی گروه شهرسازی پرداخت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری