جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۲
معتمدین شهر و پلیس نشست مشترک برگزار کردند
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با حضور رئیس شورای اسلامی شهر، نخستین نشست مشترک معتمدین شهر و پلیس برگزار شد. حاضرین همایش پلیس معتمد که در سالن کوثر ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با حضور رئیس شورای اسلامی شهر، نخستین نشست مشترک معتمدین شهر و پلیس برگزار شد.


حاضرین همایش پلیس معتمد که در سالن کوثر نیروی انتظامی استان برگزار شد را حدود ۱۵۰ نفر از معتمدین شهر تشکیل می دادند. همچنین سرهنگ خسروی معاون اجتماعی انتظامی استان و زنگی؛ جانشین انتظامی البرز از میهمانان جلسه بودند.


محمود دادگو که در این نشست حضور داشت، نقش معتمدین در شهر را به مثابه پنجره ای دانست که حقایق شهر را بی واسطه در معرض نگاه بینندگان می گذارند.


دادگو بیان داشت: در این میان پلیس نیز به گسترش امنیت روانی و اجتماعی در شهر کمکی شایان می کند که از این منظر تعامل دو گروه می تواند محصول خوبی شامل امنیت روانی و امنیت شهری و اجتماعی را برای شهروندان به بار آورد.


وی ضمن تقدیر از عملکرد معتمدین، گفت: معتمدین در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اجتماعی نقشی پررنگ و برجسته ایفا کرده اند که این امر شایسته توجه و تقدیر است.


ایفای نقش معتمدین در رفع ۸۰ درصد مشکلات


عضو باسابقه شورای اسلامی شهر، تصریح کرد:  تا کنون با مشارکت معتمدین ۸۰ درصد مشکلات بررسی و مرتفع گردیده است که این خود مبین جایگاه ارزشمند و اثرگذار معتمدین در شهر است.


همچنین سرهنگ زنگی و سرهنگ خسروی در این جلسه پیرامون تعامل با معتمدین و ضرورت حل و فصل دعاوی مردم و مشارکت آنان در امور جاری سخنانی را ایراد کردند.


معاون اجتماعی انتظامی نیروی انتظامی استان از حاضرین در همایش خواست با حضور ائمه جماعت، کارشناسان فرهنگی و روسای کلانتری، نشست های مشترکی را با عنوان شورای پلیس معتمد دنبال کنند.

 

دبیر مجمع معتمدین شهر کرج نیز در ادامه با ارائه گزارشی از عملکرد مجمع در جلسه، خواستار تداوم این نشست ها شد و اظهار داشت: برپایی نشست های مشترکی از این دست، برای شهر و شهروندان بسیار مفید خواهد بود.


محمد محسنی خاطرنشان کرد: حضور مدیران و مسئولان شهری و استانی می تواند در پیشبرد اهداف مجمع نقشی اساسی ایفا کند.


در پایان این جلسه به تعدادی از اساتید دانشگاه، دبیر مجمع و برخی معتمدین لوح تقدیر اهدا شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری