جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۲
ماشین های آتش نشانی در سطح شهر مستقر می شوند
حسن مدیرروستا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر، بر لزوم ایجاد امنیت برای سوگواران حسینی تاکید کرد و گفت: تامین محیطی امن از لحاظ ...
حسن مدیرروستا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر، بر لزوم ایجاد امنیت برای سوگواران حسینی تاکید کرد و گفت: تامین محیطی امن از لحاظ سلامت و پیشگیری از وقوع هر نوع حادثه در شهر، طی ایام ماه محرم از اقداماتی است که معاونت خدمات شهری کرج طی ماه اخیر در دستور کار خود قرار داده است.


مدیرروستا صدور آیین نامه های ایمنی برای هیئات، مساجد، تکایا و حسینیه هایی که به سوگواری سرور و سالار شهیدان می پردازند را از اقداماتی عنوان کرد که همه ساله به این منظور صورت می گیرد.


وی اظهار داشت: شهروندانی که برای ادامه راه امام حسین(ع) با حضور در تکایا و حسینیه ها یاد و نام بزرگ شهید تاریخ ایثار و فداکاری را زنده نگه می دارند، باید در محیطی امن قرار داشته و از هر گونه آسیب مصون باشند.


معاون خدمات شهری شهرداری کرج اذعان داشت: بر همین اساس استقرار خودروهای آتش نشانی در محل هیئات و تمامی سطح شهر برای این ماه پیش بینی شده تا به محض هر گونه حادثه، این خودروها به ارائه خدمات به شهروندان بپردازند.


این مسئول همچنین از شهروندان و صاحبان تکایا و هیئات خواست با آگاهی یافتن از اصول ایمنی و شیوه های مقابله با حادثه، بکوشند از بروز هر گونه حادثه جبران ناپذیر در این ایام جلوگیری کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری