جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۲
زمان کلاس های آموزشی باغ جهان در آبان ماه اعلام شد
بیتا امامی فر در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: با هدف ارتقای سطح آموزه های شهروندان در حوزه های مختلف و افزایش روحیه نشاط بین آنها، ...
بیتا امامی فر در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: با هدف ارتقای سطح آموزه های شهروندان در حوزه های مختلف و افزایش روحیه نشاط بین آنها، کلاس های آموزشی در رشته های مختلف در محل پارک بانوان (باغ جهان) برگزار می شود.


وی با اشاره به تهیه تقویم کلاس های آموزشی در آبان ماه سال جاری افزود: این کلاس ها در رشته های مختلف آموزشی، ورزشی، هنری و … در حال برگزاری است.


امامی فر زمان برگزاری کلاس های آموزش کمک های اولیه را از ساعت ۸:۳۰، روانشناسی در ساعات ۱۰:۳۰ و ۱۵،  تن آرامی ساعت ۱۲ اعلام کرد و افزود: همچنین کلاس های روز دوشنبه این پارک از ساعت ۸ با کلاس روانشناسی آغاز می شود.


این مسئول زمان برگزاری کلاس های مراقبت پوست و زیبایی را در روزهای دوشنبه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ ذکر کرد و ادامه داد: دوره های آموزش تغذیه سالم از دیدگاه طب سنتی چهارشنبه ها ساعت ۹ برگزار می شود.


وی همچنین ساعت برپایی کلاس روانشناسی را در روزهای پنج شنبه از ۹ صبح اعلام کرد و یادآور شد: کلاس های ایروبیک ویژه بانوان همه روزه از ساعت ۶:۳۰ تا ۷:۳۰ برپا می شود.


امامی فر دیگر ساعات کلاس های این پارک را به شرح زیر اعلام کرد:


ایروبیک روزهای فرد ساعت ۷:۳۰ الی ۸:۳۰


تنیس روی میز دوشنبه ها ساعت ۸:۳۰


آموزش شطرنج جمعه ها ساعت ۹ صبح


آموزش روانشناسی با موضوع احساس تنهایی پنج شنبه ۱۶ آبان ساعت ۹ صبح


آموزش روانشناسی با موضوع ایجاد انگیزه (خودت را شارژ کن) پنج شنبه ۳۰ آبان ساعت ۹ صبح

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری