جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۲
پروژه جدول گذاری خیابان طالقانی به اتمام رسید
جعفر قاضی وکیلی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری گفت: پس از بررسی و مطالعات کارشناسی، اجرای جدول گذاری به صورت نهر و کانیبو در دستور کار قرار گرفت. ...
جعفر قاضی وکیلی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری گفت: پس از بررسی و مطالعات کارشناسی، اجرای جدول گذاری به صورت نهر و کانیبو در دستور کار قرار گرفت.


وی افزود: خیابان طالقانی به عنوان تنها راه دسترسی اهالی شهرک آیت الله طالقانی محسوب می شود که پیش از این فاقد استاندارد لازم و بر و کف مناسب بود و نیاز به جدول گذاری مدرن و آسفالت داشت. اکنون با اتمام عملیات جدول گذاری، قسمت عمده پروژه انجام شده است.


رئیس اداره عمران منطقه ۱۱ ادامه داد: به منظور هدایت آب های باغات اطراف و نیز آب های سطحی، جدول گذاری هم به صورت نهر و هم کانیبو اجرا شد.


قاضی وکیلی افزود: طول اجرای این پروژه از ورودی جاده مخصوص تا ابتدای شهرک طالقانی ۵۰۰ متر بود که جدول گذاری از دو طرف خیابان به متراژ تقریبی ۱۰۰۰ متر انجام شد.


این مسئول در خصوص کوچه های فرعی متصل به خیابان طالقانی نیز گفت: روکش آسفالت در تمامی کوچه های فرعی منتهی به این خیابان اجرا شده است.


قاضی وکیلی در پایان اظهار داشت: با تعیین پیمانکار، آسفالت خیابان طالقانی از ورودی جاده مخصوص تا ابتدای شهرک طالقانی به انجام می رسد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری