جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۲
هیئات از سرویس دهی اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی بصورت ویژه بهره مند می شوند
حمیدرضا دلشاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر گفت: این اقدام به منظور ایجاد رفاه و آسایش برای همشهریان و شهروندانی که در هیئات ...
حمیدرضا دلشاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر گفت: این اقدام به منظور ایجاد رفاه و آسایش برای همشهریان و شهروندانی که در هیئات مذهبی سطح شهر شرکت می کنند، به اجرا گذاشته شده است.


دلشاد افزود: اتوبوس های این سازمان از ساعت ۲۱ تا ۱ بامداد در اقصی نقاط شهر به سرویس دهی به شهروندان می پردازند.


وی از اختصاص ۶۰ دستگاه اتوبوس به این منظور خبر داد و به معرفی هیئت هایی که طی هماهنگی با این سازمان از خدمات اتوبوسرانی بهره مند خواهند شد، پرداخت.


دلشاد با بیان اینکه این سرویس دهی در دهه نخست ماه محرم به اجرا در می آید، از هیئات رزمندگان امازاده حسن(ع)، رزمندگان غرب(خیابان شهیدرجایی حصارک)، رزمندگان جنوب(فردیس)، رزمندگان انصارالامام، مصلی نمازجمعه و مسجدجامع (ابتدای خیابان چالوس) به عنوان هیئاتی نام برد که در قالب این اقدام از خدمات اتوبوسرانی بهره می برند.


این مسئول همچنین عنوان کرد: هیئات مستقر در جاده حصار(وسیه)،هیئت خواهران(مسجد حضرت ابوالفضل دولت آباد) و خیابان کسری از دیگر هیئت هایی هستند که با هماهنگی های به عمل آمده، سرویس دهی اتوبوس به آنها ارائه خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری