جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۲
تمامی نخاله های ساختمانی سطح شهر جمع آوری می شود
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از آغاز طرح ضربتی جمع آوری نخاله های ساختمانی در تمامی مناطق شهر طی 10 روز ...
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از آغاز طرح ضربتی جمع آوری نخاله های ساختمانی در تمامی مناطق شهر طی ۱۰ روز خبر داد و این اقدام را به منظور بهسازی سیمای شهری و تسهیل در تردد شهروندان برشمرد.


رضا مدنی گفت: این طرح با همکاری اتحادیه کامیون داران به اجرا در آمده است که به مدت ۱۰ روز به صورت ضربتی انجام می شود.


مدنی با بیان اینکه همکاری اتحادیه کامیون داران در این حوزه بسیار مثمر ثمر بوده است، خاطرنشان کرد: کلیه مناطق به ترتیب در این طرح، مورد پاکسازی قرار می گیرند که در روز جاری عملیات مذکور در منطقه ۲ به اجرا در آمده است.


وی تعداد سرویس های نخاله جمع آوری شده در منطقه ۲ توسط کامیون ها را ۲۰۰ سرویس عنوان کرد و ادامه داد: نخاله های جمع آوری شده به مرکز دفن زباله حصار انتقال داده می شوند.


مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند کرج، ضمن تقدیر از معاونت خدمات شهری شهرداری کرج برای همکاری در اجرای این طرح، یادآور شد: جمع آوری نخاله های ساختمانی به صورت دوره ای در شهر انجام می شود.


حضور رئیس شورای اسلامی شهر در جریان نخستین روز اجرای طرح


مدنی همچنین از حضور محمود دادگو؛ رئیس شورای اسلامی شهر کرج، در جریان نخستین روز از اجرای طرح جمع آوری ضربتی نخاله های ساختمانی خبر داد و افزود: رئیس شورای اسلامی شهر با حضور در محل اجرای عملیات، در جریان نحوه جمع آوری و انتقال این نخاله های ساختمانی به مرکز دفن قرار گرفت.


وی همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده نخاله های ساختمانی و تخلیه این بار توسط کامیون ها در سطح شهر و مناطق، شماره پلاک خودروی در حال تخلیه را به شماره سامانه ۱۰۰۰۶۳۳۵ پیامک بزنند تا سازمان پسماند نسبت به توقیف خودرو و پی گیری این نکته از طریق مراکز ذیربط اقدام نماید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری