جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۲
جشنواره “ایده و مردم” و “گذر هنر” پایان یافت
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین آبین افزود: این جشنواره ها با هدف به نمایش گذاشتن توانمندیهای دانشجویان این مرکز نزد مردم و مسئولان برگزار شد. وی ...

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین آبین افزود: این جشنواره ها با هدف به نمایش گذاشتن توانمندیهای دانشجویان این مرکز نزد مردم و مسئولان برگزار شد. وی اظهار کرد: جشنواره هنری «ایده و مردم» و «گذر هنر» با حمایت دانشجویان در پارکهای استان البرز و با استقبال بی نظیر عموم مردم برگزارشد، بطوریکه مردم همچنان خواستار ادامه یافتن این برنامه ها هستند.


آبین خاطرنشان کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی زمینه ساز تعامل بخشهای علمی با دستگاه های اجرایی استان برای پرداختن به امور هنری است. وی افزود: برگزاری اینگونه جشنواره ها همچنین موجب تعامل بیشتر دانشجویان با سایر نهادها و به تبع آن گسترش فعالیت آنان خواهد شد.


آیین ادامه داد: با برگزاری موفقیت آمیز این جشنواره ها در استان البرز درخواست همکاری از شهرداری برای اجرای مبلمان شهری، استانداری و موسسه خیریه کهریزک کرج به این مرکز دانشگاهی ارائه شده است. وی همچنین با اشاره به تشکیل هفت انجمن تخصصی و علمی دراین مرکز گفت: دانشجویان در انتخابات این انجمنها شرکت داشته تا با همکاری و فعالیت در این مراکز علمی بتوانند برای استان البرز گام های موثرتری بردارند.


وی یادآور شد: جشنواره هنری ایده و مردم در سه بخش نقاشی با نمایش ۱۰۰ اثر و بخش چاپ با ارائه و نمایش ۱۸۲ اثر و همچنین بخش عکاسی در ۵۰ اثر با همکاری سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج و دانشگاه جامع علمی کاربردی و جهاد دانشگاهی در پارکهای استان برگزار شد.


وی ادامه داد: جشنواره هنری «گذر هنر» نیز به همت جهاد دانشگاهی استان با همکاری سازمان پارکها و فضای سبز و همچنین سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی با ارائه آثار هنری هنرمندان و دانشجویان در پارک تنیس کرج برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری