جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۲
مناطق ۳ و۱۰ کرج به استقبال ماه محرم رفتند
مدیر منطقه 10 شهرداری کرج  در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: ویژه برنامه های شهرداری این منطقه در پاسداشت ایام ماه محرم و صفر ...


مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج  در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: ویژه برنامه های شهرداری این منطقه در پاسداشت ایام ماه محرم و صفر با هدف تعظیم و تکریم شعائر اسلامی با محوریت عاشورای حسینی، انتقال مفاهیم و پیام های ناب عاشورای حسینی به نسل جوان و بهره گیری از ظرفیت های مدیریت شهری جهت تغییر فضای شهر در ماههای محرم و صفر برگزار می شود.

 

منوچهر غفاری  افزود: طبق برنامه ریزی وهماهنگی اقدام  به نصب بنر وپلاکارد در سطح منطقه با مضامین عاشورایی و محرم، ایستگاه صلواتی و برنامهای متنوع با موضوع درسهای نهضت عاشورا در این ماه ، تنظیف منطقه و رفت و روب و لکه گیری مسیر دسته جات عزاداری در حال انجام است .


غفاری افزود: ما باید در پاسداشت خون ابا عبدالله الحسین (ع) و شهدای کربلا سهیم باشیم.
شهردار منطقه ۳ کرج با اشاره به اهمیت فضاسازی مناسب شهری در ماه محرم، گفت: انجام تبلیغات محیطی و نصب پرچم های عزاداری موجب می شود تا همگان فضای ماتم و عزا را درک نمایند و آمدن ماه محرم را احساس کنند.
محمدرضا سیفی گفت: شهرداری امسال نیز بیش از پیش در راستای تبیین فرهنگ عاشورا و پاسداشت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) برنامه هایی را جهت زنده نگهداشتن حماسه حسینی به انجام می رساند.


وی اضافه کرد: هویت بخشی سیمای بصری و فضاسازی تبلیغی سطح شهر با استفاده از ظرفیت های موجود مانند بیلبوردها، نصب بنر، پلاکارد با موضوع گرامیداشت ایام ماه محرم و با محوریت پیام های اباعبدا.. الحسین(ع) را از جمله برنامه های شهرداری ذکر کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری