جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۲
جلسه تودیع و معارفه معاونین مالی منطقه ۲ برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با این حکم غلامرضا غلامرضایی به جای علی قاسمپور در جایگاه معاونت مالی این منطقه از شهرداری کرج نشست. در پی این اقدام، طی ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با این حکم غلامرضا غلامرضایی به جای علی قاسمپور در جایگاه معاونت مالی این منطقه از شهرداری کرج نشست.


در پی این اقدام، طی مراسمی که با حضور مسئولان منطقه و تعدادی از مدیران مالی حوزه مرکز برگزار شد، از خدمات قاسمپور در این حوزه تقدیر و معاون جایگزین وی معرفی شد.


مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج در این جلسه به خدمات ارائه شده از سوی قاسمپور پرداخت و با بیان اینکه وی یکی از مدیران امین و مبتکر مجموعه بوده است، از وی به دلیل موقعیت مناسب درآمدها و اعتبارات طی دو سال گذشته در منطقه ۲ تقدیر کرد.


محمدرضا ناصرخاکی بیان داشت: در اجرای اقدامات حوزه مالی و درآمدها، قاسمپور به عنوان مدیر پروژه معرفی شد که با اختیارات کامل اعطا شده و مدیریت خوب وی، منطقه ۲ در پنج ماهه اول سال، جزو سه منطقه برتر در حوزه درآمدها قرار گرفت و این یکی از مهمترین موفقیت های وی در مجموعه شهرداری منطقه ۲ به شمار می آید.


وی میزان درآمد منطقه را بالای ۱۰۰ درصد عنوان کرد و یادآور شد: این در حالی است که منطقه از لحاظ موقعیت اقتصادی ساکنین، جزو مناطق برخوردار به شمار نمی آید.


مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج خاطرنشان کرد: تحقق این امر، آرامش خاطر بسیاری را در بخش مدیریت ایجاد کرد تا ضمن آن به اجرای طرح ها و برنامه های موثر و هدفمند در حوزه های مختلف شهری بپردازیم.


ناصرخاکی با بیان اینکه غلامرضایی نیز از نیروهای کارآمد و ارزشمند شهرداری کرج است، ادامه داد: امید است معاون جدید نیز با به کارگیری تدابیر لازم و مدیریت صحیح، مسیر فوق را در جهت پیشرفت، ادامه دهد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری