جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۲
دبیر و اعضای مجمع معتمدین شهر تقدیر شدند
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سید طاهر طاهری در این جلسه، پیرامون  ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب در عرصه های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی از سوی معتمدین مناطق ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سید طاهر طاهری در این جلسه، پیرامون  ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب در عرصه های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی از سوی معتمدین مناطق اشاره کرد.


طاهری بر ایجاد آبادانی در شهر تاکید کرد و از معتمدین خواست با ارائه این راهکارها به پیش برد اهداف شهر در حوزه مدیریت شهری، کمک کنند.


وی، معتمدین را بازوان مدیریت شهری خواند و افزود: معتمدین می توانند به عنوان اتاق فکر و مشاوران دستگاه های اجرایی، خدمات مطلوبی را به مسئولان عرضه کنند.


دبیر مجمع معتمدین کرج نیز در این خصوص گفت: در این مراسم که با حضور استاندار البرز، تعدادی از مسئولین و جمعی از معتمدین شهر برگزار شد، از فعالیت های صورت گرفته توسط این مجمع تقدیر به عمل آمد.


محمد محسنی با بیان اینکه چنین اقداماتی به اعضای مجمع روحیه بالایی تزریق کرده و سبب ارتقای فعالیت های آن خواهد شد، گفت: تشکیل کارگروه تخصصی و اتاق فکر توسط مجمع از اقداماتی بود که در این جلسه برای استاندار تشریح شد و مورد توجه وی قرار گرفت.


محسنی از حمایت استاندار در این خصوص تقدیر کرد و ادامه داد: در ادامه جلسه نیز استاندار از معتمدین خواست پیشنهادات و راهکارهای مناسبی در حوزه های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی به شهرداری و ارگان های مرتبط با این حوزه ارائه دهند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری