جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۲
حضور تعدادی از اعضای شورای شهر در جلسه شورای معاونین ترافیک منطقه ۱
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سعید مصطفایی، مریم قهرمانی و خسرو سرحدی از اعضای شورای اسلامی شهر کرج بودند که در این جلسه حضور یافته و به مشکلات ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سعید مصطفایی، مریم قهرمانی و خسرو سرحدی از اعضای شورای اسلامی شهر کرج بودند که در این جلسه حضور یافته و به مشکلات و دغدغه های ترافیکی این منطقه پرداختند.


مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج در این خصوص گفت: معاونین حوزه حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱ و شهرداری کرج گرد هم آمدند تا ضمن ایجاد تعامل بیشتر، به بررسی مشکلات و راه های برون رفت از آنها بپردازند.


سیدرضا مساعد حضور اعضای شورای اسلامی شهر در این جلسه را عاملی بسیار مثبت در پیش برد اهداف ترافیکی منطقه ارزیابی کرد و اظهار داشت: در این جلسه اعضای شورای اسلامی حاضر در جلسه در جریان بسیاری از مباحث ترافیکی منطقه قرار گرفتند.


مساعد با بیان اینکه با توجه به معضلات فراوان ترافیکی موجود در شهر و تراکم کاری زیاد در حمل و نقل، اجرای اقدامات عاجل و کارشناسی به شدت محسوس است، افزود: انتظار می رود دبیر ترافیک با شناسایی نقاط حادثه خیز و هماهنگی های لازم با دوایر و ادارات مربوط نسبت به رفع آنان اقدام نماید .


این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه عملکرد معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه یک در ایام بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی مورد بررسی قرار گرفت.


وی ادامه داد: بررسی نقاط قوت و ضعف و تعیین راهکار برای رفع نواقص موجود از دیگر اقداماتی بود که در جریان جلسه فوق صورت گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری