جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۲
هجمه های فرهنگی دشمن بر جوان ایرانی تاثیری ندارد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، امروز در راهپیمایی 13 آبان روز استکبارستیزی، جوانان و نوجوانان استان البرز همصدا با اقشار مختلف مردم با سر دادن شعار مرگ بر ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، امروز در راهپیمایی ۱۳ آبان روز استکبارستیزی، جوانان و نوجوانان استان البرز همصدا با اقشار مختلف مردم با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا، مرگ براستکبار ، مرگ بر صهیونیسم و با حمل پلاکاردهایی با نوشته های “هستیم برآن عهد که بستیم” ، “ما تا آخرایستاده ایم” یکبار دیگر انزجار خود را مستکبران بیان کردند و نشان دادند که هجمه های فرهنگی دشمن نمی تواند جوان ایرانی را از ولایت فقیه و ارزش های اسلامی و انقلابی آنان دور کند.


امروز جمعی از دانش آموزان ابتدایی این استان با سر بند پرچم اسلامی ایران و حمل دست نوشته ها و پلاکاردها، همپای دانشجویان، قشرهای مختلف مردم و مسولان در صحنه حضور یافتند و نشان دادند که ملت ایران در هر سن و سال و هر جایگاه و مقام، جلوی استکبار و ظلم سر تسلیم فرود نمی آورد و همچون ۳۵ سال گذشته با افتخار و غرور در همه صحنه ها حضور دارد.


درجمع راهپیمایان بانوان و دختران محصل نیز با فرم های مخصوص مدارس خود و با داشتن سربند یا زهرا(س) یکبار دیگر حضور زنان ایران را درعرصه های اجتماعی و سیاسی نشان دادند.


یکی از دانش آموزان فعال درانجمن اسلامی دانش آموزان استان البرز در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در کرج گفت: امروز روز حضور دانش آموزان و به فرمایش مقام معظم رهبری روز خلق حماسه ای دیگر در سال حماسه سیاسی و اقتصادی است.


مهدی ولی نژاد افزود: دانش آموزان با حضور خود یکبار دیگر مشت محکمی بر دهان آمریکا زدند و انشاء ا… روزی می رسد که استکبار و صهیونیسم طبق فرمایش امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب از صحنه روزگار محو شوند.


وی اظهار کرد : دانش آموزان فعال در انجمن اسلامی استان درخط ولایت فقیه حرکت می کنند و درتمامی صحنه های سیاسی و اجتماعی که نیاز به حضور و حرکت جوانان و نوجوانان است مشارکتی فعال دارند.


ولی نژاد بیان کرد : با توجه به هجمه های فرهنگی که دشمن از طریق ماهواره و سایتهای اینترنتی علیه ملت ایران آغاز کرده، دانش آموزان با فرهنگ سازی و فعالیت درکارهای فرهنگی، خوب و بد اقدامات دشمن را تشخیص داده و در مقابل آنها می ایستند.


یکی دیگر از دانش آموزان دختر شرکت کننده در راهپیمایی ۱۳ آبان در خصوص حضور پر شور و نشاط دانش آموزان در این راهپیمایی افزود: دانش آموزان امروز ثابت کردند که همچنان پیرو خط دانش آموزان و دانشجویان سال های ۵۷ و ۵۸ هستند.


وی گفت: اگر شعار مرگ بر آمریکا و مرگ براسرائیل غاصب آن روز دانش آموزان و دانشجویان دل دشمن را می لرزاند امروز ما ثابت کردیم که با شعار و عمل خود اردوگاه دشمن را می لرزانیم.


این دانش آموز بیان کرد: در این برهه از زمان کافی است که پیرو ولایت فقیه باشیم و لازم نیست که ظاهر یک جوان چطور است بلکه تنها اینکه پیرو ولی فقیه خود باشد کافی است، امروز جوانان و نوجوانان ما با هرشکل و شمایل با حضورخود در این راهپیمایی نشان دادند که هجمه های فرهنگی تاثیری بر روی جوانان ایران زمین ندارد.


یکی دیگر از دانش آموزان بسیجی دراین راهپیمایی گفت: دانش آموزان امروز هم مثل دانش آموزان سال۵۷ باید به شدت و دقت به فرمایشان مقام معظم رهبری توجه کنند.


وی افزود: جنگ نرمی که دشمن برعلیه جوانان به راه انداخته است سعی بربی هویت کردن جوانان دارد اما جوانان ایران با آگاهی و بصیرتی که دارند و تبعیت ازفرمایشات رهبری از این امتحان پیروز بیرون خواهند آمد.


دراین راهپیمایی دانش آموزان استان البرز همصدا با دانش آموزان سراسرکشور فریاد مرگ بر استکبار سر دادند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری