جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۲
یوم ا… ۱۳ آبان یادآور از خود گذشتگی هاو رشادت ها است
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صفی ا... رمضانخانی صبح امروز دوشنبه در حاشیه برگزاری راهپیمایی 13 آبان افزود: حضور ملت همیشه در صحنه به ویژه کودکان ونوجوانان در ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صفی ا… رمضانخانی صبح امروز دوشنبه در حاشیه برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان افزود: حضور ملت همیشه در صحنه به ویژه کودکان ونوجوانان در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه ستودنی است و باید بر این نوجوانان و جوانان موقعیت شناس احسنت گفت.


وی ادامه داد: ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و روز مهم و سرنوشت سازی برای جمهوری اسلامی ایران است و حضور پر شور آحاد مردم شریف ایران در این روز یک بار دیگر ثابت کردند، پرچمی را که خمینی کبیر (ره) بر افراشته است، هرگز بر زمین نخواهند گذاشت.


وی علت عمده دشمنی ها و کینه توزی های دشمنان علیه کشور ما را رو کردن دست آن ها برای دنیا توسط نظام قدرتمند جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران ماهیت واقعی استکبار را به جهان نشان داد و شرایطی ایجاد کرد که اکثر کشورهای منطقه دست برقیام زده و آزادی کشورشان را فریاد بزنند .


وی ادامه داد: هیچ کس نمی تواند اهمیت ۱۳ آبان را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نادیده بگیرد چرا که خون شهیدان که بهترین سرمایه های ایران است برای نظام اسلامی ریخته شده است و عقب نشینی از روز ۱۳ آبان به معنای عقب نشینی از مهم ترین اصل اساسی در جمهوری اسلامی که همان اصل استکبار ستیزی و مقابله با طاغوت است، می باشد.


مدیر کل کانون با اشاره به اهمیت ارزش گذاری این روز سرنوشت ساز برای نسل آینده ساز کشور افزود: یوم ا… ۱۳ آبان یادآوراز خود گذشتگی ها، شجاعت ها و رشادت هاست ما همزمان با فرارسیدن ایام محرم و ماه پیروزی خون بر شمشیر بار دیگر فریاد ضد استکباری سر داده و این فریاد باید به نسل های بعدی انتقال داده شود و خوش بختانه شاهد بودیم که امروز ۱۳ آبان باشکوه تر از همیشه برگزار شد و مردم قهرمان ایران همچون همیشه حضور حماسی از خود به یادگار گذاشتند که در تاریخ ثبت خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری