جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۲
تولید و توزیع ۳۵۰ هزار تن آسفالت / عملکرد مطلوب مدیریت و پرسنل کارخانه آسفالت سازمان عمران و نوسازی
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی سلطانی مقدم با بیان این مطلب افزود: در شش ماهه نخست سال جاری با صرف حدود 350 هزار تن آسفالت، عملیات روکش ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی سلطانی مقدم با بیان این مطلب افزود: در شش ماهه نخست سال جاری با صرف حدود ۳۵۰ هزار تن آسفالت، عملیات روکش آسفالت در مناطق ۱۲گانه کرج و سایر پروژه های عمرانی سطح شهر اجرایی شد.


 وی با اشاره به موضوع واگذاری کارخانه آسفالت به سازمان عمران و نوسازی، گفت: این امر موجب شد، تا روند فعالیت‌های این کارخانه به نحو مطلوبی پیش رفته و شاهد اقدامات موثری در این خصوص باشیم.

                              
عملکرد مطلوب مدیریت و پرسنل کارخانه آسفالت


این مسئول با اشاره به نیاز برخورداری شهر از معابر و خیابانهای مسطح و استاندارد، عملکرد کارخانه آسفالت را در تحقق این هدف پراهمیت برشمرد و عملکرد مدیریت کارخانه و پرسنل این مجموعه را مطلوب و قابل تقدیر ارزیابی کرد.


سلطانی مقدم، با اشاره به روند صعودی میزان تولید آسفالت از طریق این کارخانه، عملکرد کارخانه آسفالت شهرداری را مثبت ارزیابی کرد و افزود: اراده و اهتمام مجموعه مدیریت شهری اعم از شورای اسلامی شهر و شهرداری و فعالیت مستمر و مطلوب کارخانه آسفالت زمینه ساز تحقق این مهم شده است.


مدیر عامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج، تاکید کرد: در کنار بهبود کمیت، ارتقای کیفیت و سرعت بخشیدن به اجرای این طرح در معابر با توجه به اولویت‌بندی موضوعی است که باید مدنظر قرار گرفته و از سوی تمام مناطق عملیاتی شود.


 وی با بیان اینکه، در حال حاضر، شهروندان شاهد تغییر و تحول مثبت در بحث آسفالت در معابر شهر کرج هستند، افزود: با توجه به هدف شهرداری کرج در راستای تحقق ” نهضت آسفالت ” کوچه پس کوچه های کرج نیز مشمول طرح توزیع و پخش آسفالت قرار گرفت.


این مسئول با یادآوری عملکرد شهرداری در حوزه آسفالت پیش از راه اندازی کارخانه آسفالت، بیان کرد: فعالیت این کارخانه ضمن برداشتن هزینه مضاعف از دوش شهرداری، روند اجرای طرح های عمرانی با محوریت آسفالت را افزایش داده است.


وی در ادامه خاطرنشان کرد: اقدامات حوزه آسفالت و ساماندهی معابر طی سال های اخیر بسیار ملموس و مشهود بوده و با سالهای قبل قابل مقایسه نیست.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری