جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۲
جوانان حامی دولت تدبیر و امید دغدغه هایشان را با استاندار البرز در میان گذاشتند
 در این گردهمایی که 3 ساعت به طول انجامید، جوانان حامی دولت در استان هریک در قالب کارگروه های « فرهنگی، هنری»، «اجتماعی و قومیت ها»، «دانشجویی»، «صنعتی و ...


 در این گردهمایی که ۳ ساعت به طول انجامید، جوانان حامی دولت در استان هریک در قالب کارگروه های « فرهنگی، هنری»، «اجتماعی و قومیت ها»، «دانشجویی»، «صنعتی و اقتصادی» و «سیاسی و اداری»  به  صورت کارشناسانه و تخصصی به تحلیل و تفسیر وضعیت کنونی در تمامی ابعاد پرداختند و ضمن اشاره به خلاء های حاکم در هر بخش پیشنهادات راهگشایی را ارائه داده و خواستار پیگیری آن از استاندار شدند.


تحلیل وضعیت فرهنگی استان و فعالیت مراکزی همچون؛ تئاتر شهر، هنرمندان عزلت نشین استان، سینماهای رو به تخریب استان، عملکرد اداره کل ارشاد البرز، گالری های زیرزمینی، وضعیت صدور مجوزهای کنسرت، واکاوی عملکرد رسانه ها و…بخشی از مباحث طرح شده از سوی کارگروه فرهنگی – هنری بود.


در حوزه کارگروه اجتماعی نیز مباحثی نظیر؛ وضعیت اشتغال، علل آمار صعودی طلاق در استان، کمبود سرانه های ورزشی طرح شد و احیای شورای عالی جوانان، ضرورت تحلیل کارشناسانه از وضعیت اجتماعی و فرهنگی استان نیز در قالب این کارگروه طرح و بررسی شد.


همچنین واکاوی عوامل رکورد اقتصادی و تعطیلی واحدهای صنعتی، ترغیب سرمایه گذاران و ضرورت ایجاد اطمینان خاطر برای سرمایه گذاری ، تحلیل روند جذب سرمایه در گردش، تشکیل اتاق فکر در حوزه صنعت و اقتصاد، تأسیس بانک اطلاعاتی صنایع در استان نیز به عنوان دغدغه های حوزه اقتصادی مطرح گردید.


انتصاب مشاور دانشجویی استاندار، حمایت از پارک های علم و فن آوری و دانشجوبان نخبه، تشکیل کمیته تحقیق و توسعه در استان و حذف نگاه های اقتدارگرایانه و همین طور تشکیل دپارتمان صنعت و دانشگاه، تأسیس نمایشگاه بین المللی در استان، جلوگیری از رواج بی اخلاقی های سیاسی، رسیدگی به عدم پاسخگو بودن برخی مدیران، ترویج شایسته سالاری در استان نیز از سوی کارگروه های دانشجویی و سیاسی و ادارای مطرح شد.


ادامه این نشست ۳ ساعته به سخنان مهندس طاهری و جلسه پرسش و پاسخ اختصاص داشت، معاونان و مشاور استاندار نیز در این نشست حضور داشتند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری