جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۲
پروژه تراش و روکش آسفالت خط ۲ حصار به اتمام رسید
حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: با توجه به فرسودگی آسفالت خیابان خط 2 حصار که طی سالیان متمادی با لکه گیری بصورت موقت مرتفع ...
حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: با توجه به فرسودگی آسفالت خیابان خط ۲ حصار که طی سالیان متمادی با لکه گیری بصورت موقت مرتفع می شد، برنامه ریزی جهت آسفالت بهینه و کامل این خیابان عملیاتی شد.


وی افزود: با اجرای این پروژه، سهولت رفت و آمد اهالی حصار، خصوصاً خیابان خط ۲ که طولانی ترین خیابان محدوده حصار به شمار می رود، فراهم شده است. ضمن اینکه به دلیل جاذبه های طبیعی منطقه حصار، و آمار بالای مراجعه شهروندان به اماکن تفرجگاهی موجود، نیاز به آسفالت مناسب یکی از مهمترین دغدغه های مردم به حساب می آمد که با اجرای این پروژه شهروندان با رضایت بیشتری از طبیعت بهره می برند.


عطایی طول اجرای پروژه آسفالت را سه هزار و ۶۰۰  متر در عرض ۸ متر عنوان کرد و افزود به این منظور بیش از ۳۰۰۰ تن آسفالت مورد استفاده قرار گرفته است.


این مسئول با اشاره به بهسازی معابر محدوده حصار، سرجوب و وسیه، اعم از جدول گذاری و آسفالت خیابانهای اصلی و فرعی در آنها گفت: با اجرای آسفالت خیابان خط ۲ تقریباً تمام معابر منطقه حصار با روکش آسفالت مناسب شرایط بسیار مطلوبی یافته است.


عطایی اجرای پروژه های خدمات شهری و فضای سبز از جمله تسطیح زمینهای بایر، هرس درختان باغات حاشیه رودخانه کرج و بهسازی پارکهای موجود را از دیگر اقدامات منطقه ۱۱ شهرداری در محدوده حصار برشمرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری