جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۲
مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان پاکسازی شد/۱۳ آبان فرصتی برای تمدید پایبندی به نظام
حسن مدیرروستا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: پاکسازی مسیر راهپیمایی از سه راه دانشکده – میدان توحید تا مصلی کرج بود که ...
حسن مدیرروستا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: پاکسازی مسیر راهپیمایی از سه راه دانشکده – میدان توحید تا مصلی کرج بود که این مسیر با استفاده از تجهیزات و امکانات خدمات شهری پاکسازی شده است.


وی با بیان اینکه، مسیر راهپیمایی در حوزه استحفاظی مناطق ۹ و ۲ شهرداری کرج قرار دارد، افزود: این دو مناطق هم اکنون در حال انجام اقدامات لازم برای پاکسازی مسیر راهپیمایی روز ۱۳ آبان می باشند.


این مسئول افزود: رفت و روب، رفع موانع و شستشوی جداول و تابلوهای شهری از جمله اقداماتی است که در راستای پاکسازی در مسیر راهپیمایی انجام می شود.


۱۳ آبان فرصتی برای تمدید پایبندی به نظام است


معاون خدمات شهری شهرداری کرج در بخش دیگری از سخنان خود، ۱۳ آبان را فرصتی برای تمدید پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواند و بر برگزاری باشکوه راهپیمایی این روز بزرگ و ارزشی تاکید کرد.


مدیرروستا با بیان اینکه، ۱۳ آبان روزی است که ملت با گره کردن مشت های خود فریاد تنفر از آمریکا و دشمنان نظام را سر می دهند، افزود: ملت ایران در این روز نشان خواهند داد که پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی به هیچ عنوان سست و متزلزل نخواهد شد.


وی افزود: مجموعه مدیریت شهری اعم از شهرداری و شورا و مجموعه های وابسته به این نهاد خدماتی از همه ظرفیت و پتانسیل خود برای فراهم آوردن رفاه راهپیمایان در این روز بزرگ استفاده خواهند کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری