جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۲
هزینه های جانبی اجرای طرح ها کاهش می یابد/ زیباسازی با سن کم افتخاری بزرگ برای شهر است
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج حجت الله غلامرضایی در بازدید از سازمان زیباسازی شهرداری کرج با بیان این موضوع عنوان کرد: شهرداری های مجموعه های مستقلی به ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج حجت الله غلامرضایی در بازدید از سازمان زیباسازی شهرداری کرج با بیان این موضوع عنوان کرد: شهرداری های مجموعه های مستقلی به لحاظ کسب درآمد ها هستند و تحت عنوان دستگاه های خدمات رسان و به صورت ” درآمد – هزینه ” اقدام به خدمت دهی به شهر و شهروندان در عرصه های مختلف شهری می کنند.


وی اضافه کرد:  با توجه به ساختار جذب درآمدها، نیاز است این نهاد خدمات رسان مردمی با بهره گیری از امکانات و منابع موجود همچنین لحاظ کردن صرفه جویی های اقتصادی، اقدام به اجرای برنامه های کلان، کارآمد و متناسب با نیاز شهر کند.


این عضو شورای اسلامی شهر کرج در ادامه با اشاره به نیاز شهر به اجرای طرح های زیباسازی بیان کرد: شهر برای ارتقاء ساختارهای زیبایی و شهروندان نیز برای حفظ و ارتقاء روحیه شادابی نیاز به بهره گیری از طرح هایی که موید این مهم است، دارند و سازمان زیباسازی به عنوان متولی اصلی تحقق این امر نقش تاثیرگذاری را در اجرای این مهم دارد.


غلامرضایی، خاطرنشان کرد: انجام اقدامات کارشناسی و مطالعاتی زیباسازی پیش از اجرای طرح ها می تواند ضمن کاهش هزینه های جانی و اضافی تضمینی مطمئن برای اجرای شایسته و مطلوب طرح ها باشد.


وی عنوان کرد: برغم اینکه، اجرای طرح های مطالعاتی موجب می شود طرح در پروسه زمانی طولانی تری اجرا شود اما در عین حال باعث جلوگیری از آزمون و خطا در اجرای طرح های مطالعاتی می شود.


زیباسازی با سن کم افتخاری بزرگ برای شهر است


رئیس کمیسیون عمران توسعه شهری و شهرسازی با ارزیابی مثبت از عملکرد سازمان بیان کرد: سازمان زیباسازی شهرداری کرج به رغم تازه تاسیس و کم سن و سال بودن اقدامات موثری را در راستای زیباسازی شهر انجام داده است.


غلامرضایی اضافه کرد: سازمان زیباسازی افتخار بزرگی برای شهر کرج است و با توجه به ظرفت ها و استعدادهای فراوانی که دارد، می تواند بیش از پیش موفق باشد.


گفتنی است، حجت الله غلامرضایی، رئیس کمیسیون عمران توسعه شهری و شهرسازی از اداره درآمد اصناف سازمان زیباسازی شهرداری کرج بازدید کرد و با بیان اینکه، فعالیت و عملکرد این اداره مثبت  است، عنوان کرد: عملکرد اداره درآمد اصناف نقطه قوت فعالیت این سازمان است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری