جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۲
۱۰۰ اتوبوس برای اعزام به مدارس کرج آماده شدند/آمادگی سازمان برای اعزام ۳۰۰ اتوبوس دیگر
حمیدرضا دلشاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به مراسم راهپیمایی روز 13 آبان از این مناسبت به عنوان، برگ مهم تاریخ ایران یاد کرد و ...
حمیدرضا دلشاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان از این مناسبت به عنوان، برگ مهم تاریخ ایران یاد کرد و افزود: به منظور فراهم آوردن رفاه شهروندان کرجی و ایجاد زمینه های مطلوب برای راهپیمایان، اتوبوسرانی کرج آماده پاسخ به درخواست سازمانها و دستگاه ها خدمات رسان مبنی بر اعزام اتوبوس می باشد.


وی با اشاره به  تقاضای نواحی ۴ گانه آموزش و پرورش کرج از سازمان اتوبوسرانی عنوان کرد: یک صد دستگاه اتوبوس روز راهپیمایی به مدارس اعلام شده از سوی آموزش و پرورش اعزام می شوند.


دلشاد اضافه کرد: اتوبوس های سازمان از ساعت هفت صبح فردا در مدارس مستقر می شوند و پس پایان مراسم راهپیمایی نیز  اقدام به بازگرداندن دانش آموزان به مدارس می کنند.


وی افزود: محل استقرار اتوبوس های اعزامی در فاصله زمان برگزاری راهپیمایی در حد فاصل میدان توحید و چهار راه هفت تیر و در دو لاین شمالی و جنوبی می باشد که این محل با هماهنگی پلیس راهور جانمایی شده است.


دلشاد با اشاره به درخواست مراکز پژوهشی و آموزشی از سازمان اتوبوسرانی مبنی بر اعزام اتوبوس به این مراکز برای راهپیمایی روز ۱۳ آبان عنوان کرد: سازمان اتوبوسرانی آماده اعزام ۳۰۰ دستگاه اتوبوس به مجموعه ها و دستگاه های مختلف می باشد.


مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه با اشاره به اینکه، راهپیمایی روز ۱۳ آبان در شهرستان فردیس به صورت مستقل برپا می شود، عنوان کرد: با توجه به درخواست های اعلام شده از سوی مسئولان، سازمان اتوبوسرانی کرج آمادگی اعزام اتوبوس به این شهرستان را دارد.

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری