جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۲
لزوم راه اندازی پایانه های توزیع محصولات دامی/البرز چهارمین استان تولید کننده محصولات دام و طیور
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، براعی نژاد بعداز ظهر امروز در مراسم افتتاحیه اولین پایانه توزیع عمده مرغ در استان البرز با بیان اینکه وظیفه اداره کل ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، براعی نژاد بعداز ظهر امروز در مراسم افتتاحیه اولین پایانه توزیع عمده مرغ در استان البرز با بیان اینکه وظیفه اداره کل دامپزشکی تامین بهداشت دام و طیور است، جایگاه محصولات دامی به صورت پایانه را مثبت ارزیابی کرد.


این مسئول یکی از دغدغه های اصلی دامپزشکی را راه اندازی پایانه های توزیع گوشت ذکر و عنوان کرد: اداره کل دامپزشکی استان البرز از احداث پایانه های گوشت دام، طیور و آبزیان حمایت می کند.


وی با اشاره به اینکه وجود این پایانه ها کمک موثری به نظارت های بهداشتی و صنفی می کند، اظهار داشت: این مهم در تثبیت قیمت گذاری نیز بسیار موثر است.


مدیر کل اداره دامپزشکی استان البرز رصد کردن جابجایی محموله های دامی برای حصول اطمینان از سلامت محصول را از مزایای وجود این پایانه ها بیان کرد.


براعی نژاد همچنین وجود بارکد روی محصولات پایانه عمده توزیع مرغ را در ردیابی محصولاتی که سالم نیستند از دیگر مزایای این پایانه ها  ذکر و عنوان کرد: دارا بودن تاریخ تولید و مصرف محصولات شهروندان را از سلامت محصول آگاه می کند.


این مسئول استان البرز را چهارمین استان کشور از نظر تولید مرغ، تخم مرغ، جوجه یک روزه، ماهی و مواد لبنی اعلام کرد و گفت: دایر کردن پایانه های توزیع ضمن اینکه قیمت محصولات را به سمت تثبیت می برد حلقه های زنجیره را کوتاه تر و محصولات تازه تری در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری