جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۲
آیین اختتامیه” اولین دوره جایزه معماری خاک با گرایش منطقه ای به سیمای شهری استان البرز ” برگزار می شود
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اولین دوره جایزه معماری خاک با حمایت سازمان صدا و سیما البرز، شهرداری کرج و شورای اسلامی شهر کرج و با دعوت از ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اولین دوره جایزه معماری خاک با حمایت سازمان صدا و سیما البرز، شهرداری کرج و شورای اسلامی شهر کرج و با دعوت از طراحان و سازندگان پروژه های اجرا شده در سطح استان البرز در مقیاس های گوناگون برگزار شد.


بنابراین گزارش در ” مسابقه طراحی نما و پلان داخلی ساختمان ” با عنوان اولین دوره جایزه معماری خاک ” جامعه مهندسین، معماران، طراحان با ارسال آثار خود تا تاریخ سی ام مهرماه سال جاری به رقابتی هنرمندانه در خصوص طراحی ساختمان پرداختند که با برگزاری آیین اختتامیه نفرات برترحائز دریافت جایزه ” تندیس خاک ” از سوی هیئت داوران می شوند.


این مسابقه برای اولین بار در سطح کلانشهرهای کشور و در ” کلانشهر کرج ” برگزار می شود که ” دکتر ایرج اعتصام ” ، ” دکتر فرهاد احمدی ” و ” دکتر کامران افشار نادری ” به عنوان برترین داوران کشور مسابقه را داوری کردند.


قابل ذکر است، اختتامیه اولین مسابقه طراحی نما و پلان داخلی ساختمان تحت عنوان ” اولین دوره جایزه خاک ” دوازدهم آبانماه سال جاری در باشگاه میلاد شهرداری کرج واقع در جهانشهر و از ساعت ۱۴ تا ۱۸ برگزار می شود.


گفتنی است: هدف از این جایزه نه ایجاد ضابطه و معیاری خاص در این زمینه و نه تشدید کردن این رقابت خالی از روح معماریست، بلکه آشنایی بیشتر سازندگان و سرمایه گذاران این حوزه تاثیرگذار کشور با قشر متخصص،اعتماد سازی نسبت به تخصص های لازم در امر شهر سازی و معماری، کنکاش علل موفقیت یا عدم آن در پروژه های مختلف شهری از دیدگاه اساتید و بزرگان معماری کشور و در نهایت ارائه الگو های مطلوب در طرح کالبد داخلی و خارجی بناها و رسیدن به فضاهای مطلوب شهری با هویت بوده تا در مسیری درست، ارزش ها باز شناسانده شوند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری