جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۲
کرج به هویت باغ شهری اش باز گردد/ شوراها منشور راهبردی خود را اعلام کنند
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهرداد مظفری با بیان این مطلب گفت: از آنجا که سند آمایش سرزمین استان البرز دموکراسی اطلاعاتی استان به شمار می رود نیاز ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهرداد مظفری با بیان این مطلب گفت: از آنجا که سند آمایش سرزمین استان البرز دموکراسی اطلاعاتی استان به شمار می رود نیاز است تا اطلاعات تدوین شده آن جامع و کامل باشد.


شوراها منشور راهبردی خود را اعلام کنند


وی با بیان اینکه لازم است شوراها منشور راهبردی خود را اعلام کنند تا در تدوین سند آمایش استان لحاظ شود، افزود: در این منشور می بایست تمام ظرفیت های استان در کلیه ابعاد مد نظر قرار گیرد تا در همه بخش های اجتماعی، فرهنگی، ترافیکی و… شاهد تحولات شگرف باشیم.


هویت باغ شهری کرج بار دیگر احیا شود


معاون برنامه ریزی استانداری البرز با بیان اینکه هویت و نماد شهر کرج باغ شهری و درختان سربه فلک کشیده آن بوده است، گفت: این برند باید دوباره  احیاء شود.


هر شهر برای خود هویت و نمادی دارد و نام کرج نیز با هویت باغ شهری اش در ذهن ها تداعی می شود.


وی افزود: برند شهر کرج که همان باغ شهری است باید دوباره احیاء شود.


شوراها بر محور احیاء هویت کرج حرکت کنند


مظفری همچنین با اشاره به آغاز به کار فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا تصریح کرد: با همین رویکرد شوراها به سمت احیاء این هویت پیش بروند.


وی افزود: بر همین اساس اعضای شوراهای اسلامی با این رویکرد و ایجاد فضای توسعه ای در تمام ابعاد فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی ، ورزشی و …باید حرکت کنند.


به گفته معاون برنامه ریزی استانداری البرز تدوین سند راهبردی استان نیازمند اطلاعات دقیقی بر اساس ظرفیت های استان البرز است که باید با همکاری تمام مسئولان به ویژه شوراها و شهرداری استان عملیاتی شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری