جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۲
شناسایی درختان کهنسال در کرج/ اجرای عملیات به زراعی برای درختان کهنسال خیابان دانشکده
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع به همراه درویش معاون فنی و اجرایی و علیپور مسئول امور مناطق سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج با حضور ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع به همراه درویش معاون فنی و اجرایی و علیپور مسئول امور مناطق سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج با حضور در خیابان دانشکده، وضعیت درختان کهنسال این خیابان را مورد بررسی قرار داد.


عباس زارع در جریان این بازدید اظهار داشت: در حال حاضر درختان کهنسالی با قدمتی بالغ بر ۸۰ سال در خیابان دانشکده وجود دارد که برای حفظ و نگهداری از این سرمایه عظیم، سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج اهتمام ویژه ای دارد.


وی بر شناسایی درختان کهنسال موجود در مناطق مختلف شهر تاکید و افزود: در این زمینه مسئولان فضای سبز مناطق ۱۲ گانه کرج برای تحقق این مهم اهتمام ویژه داشته باشند.


این مسئول عنوان کرد: طی این بازدید اجرای عملیات به زراعی به منظور حفظ و نگهداری درختان مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد که هرچه سریعتر به مرحله اجرا برسد.


زارع ادامه داد: همچنین در راستای اجرای این طرح، طوقه درختان درگیر با کفپوش های معابر و آسفالت خیابان نیز آزادسازی و چالکود پای درختان ایجاد می شود.


مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج از انتقال آب خام از شبکه انتقال موجود در بلوار شهید چمران و بلال خبر داد و یادآور شد: با آغاز فصل پاییز، حذف سرشاخه های خشک درختان نیز در دستور کار قرار گرفت.


وی از انجام عملیات تیمار درختان کهنسال سطح شهر خبر داد و گفت: تمامی این اقدامات در راستای حفظ و احیای درختان قدیمی شهر انجام می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری