جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۲
منطقه ۱۱ چهره پاییزی به خود گرفت
حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری، با اعلام این خبر گفت: باتوجه به شروع فصل پائیز و در پیش بودن برودت هوا، به منظور حفظ و نگهداری ...
حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری، با اعلام این خبر گفت: باتوجه به شروع فصل پائیز و در پیش بودن برودت هوا، به منظور حفظ و نگهداری فضای سبز و انواع گیاهان، عملیات هرس درختان در سطح منطقه ۱۱ به اجرا در آمد.


عطایی افزود: در این طرح همسان سازی ارتفاع گونه های گیاهی از جمله اقاقیا، توت نرک و گلهای فصلی در جاده مخصوص، بلوار خلج آباد، میدان حافظ، بلوار بیلقان و میدان امیر کبیر (بیلقان) انجام شد.


وی همچنین از جمع آوری هرز تشتک و حذف پادوش و تنه دوش درختان موجود در منطقه بعنوان یک اقدام مهم یاد کرد و ادامه داد: باغات شهرستانی و پورجمشید نیز در طرح هرس درختان و حذف پادوش و تنه دوش قرار گرفتند و عملیات جمع آوری شاخ و برگ های زاید نیز به اتمام رسید.


این مسئول خاطرنشان کرد: پاکسازی و حذف پادوش و تنه دوش گونه های گیاهی موجود در گارد میانی اتوبان تهران – کرج از پل کلاک تا پل فردیس نیز به پایان رسید.


عطایی در مورد هرس درختان و بهسازی فازهای یک، دو و سه بیلقان نیز گفت: در این محدوده سوزنی برگ ها مرتب شد و درختان سرو نقره ای، نارون و توت نرک بطور کامل و منظم هرس شدند.


وی هرس فاز ۲ جنگل شمشاد یه مساحت ۷۰۰۰ متر مربع را از دیگر اقدامات فضای سبز منطقه ۱۱ در راستای حفظ و نگهداری درختان در فصل سرما عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری