جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۲
پایان عملیات زیرسازی و آغاز پخش مکانیزه آسفالت “خیابان شهید همت”/ تبدیل “خیابان همت” به کارگاه عمرانی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  علی سلطانی مقدم با اعلام این خبر افزود: این مهم با هدف ساماندهی زیرساختهای شهری در دستور کار این سازمان قرار گرفت. وی ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  علی سلطانی مقدم با اعلام این خبر افزود: این مهم با هدف ساماندهی زیرساختهای شهری در دستور کار این سازمان قرار گرفت.


وی اظهار داشت: عملیات عمرانی، تعریض و بهسازی آسفالت “خیابان شهید همت” شامل اجرای طرحهای زیرساختی از جمله تعریض خیابان، اصلاح شانه خاکی و زیرسازی و روکش آسفالت می باشد.


این مسئول با مثبت ارزیابی کردن اجرای طرح مذکور، اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح عمرانی در خیابان “شهید همت”، پس از اینکه شانه خاکی اصلاح و به عرض این خیابان افزوده شد، عملیات زیرسازی و بهسازی این خیابان در دستور کار قرار گرفت و با پخش آسفالت مکانیزه در این خیابان سهولت در رفت و آمد شهروندان فراهم می شود.


سلطانی مقدم با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح تسهیل در عبور و مرور شهروندان است، گفت: طول این پروژه یک هزار و ۴۰۰ متر و عرض آن حدود ۱۲ متر است که عملیات تعریض و بهسازی آسفالت از قبیل تراش و روکش در خیابان شهید همت با این هدف انجام گرفته است.

 
تبدیل خیابان منطقه به کارگاه عمرانی


این مسئول از تبدیل خیابان این منطقه به کارگاه عمرانی خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر عملیات عمرانی زیرسازی انجام و پخش آسفالت به شیوه مکانیزه­­­­­ در این خیابان از منطقه در حال اجراست و امید است به زودی شاهد تحولات عظیمی در سطح منطقه باشیم.


وی افزود: این امر به منظور بهبود بخشیدن به وضعیت ایمنی تردد عابران پیاده و رانندگانی که از این مسیر تردد دارند، انجام شده است.

                                                         

این مسئول گفت: این خیابان هم اکنون تبدیل به یک کارگاه عمرانی شده است.

 

سلطانی مقدم یادآور شد: یکی از مهمترین برنامه‌های شهرداری ارائه خدمات بیشتر به شهروندان است، لذا این امر در دستور کار سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج، قرار گرفت.

 
اجرای پروژه با حفظ درختان و فضای سبز منطقه


این مسئول با بیان اینکه اجرای این طرح با حفظ فضای سبز و درختان موجود در مسیر پروژه انجام گرفته است، تاکید کرد: فضای سبز کارکردهای بسیار مهمی دارد که از جمله این کارکردها علاوه بر ارتقاء شاخص های پاکسازی محیط زیست، زیباسازی محیط بصری شهر تلقی می شود، که سعی شده است در اجرای این پروژه، این مهم رعایت شود.

 
معرفی مسیر جایگزین خیابان شهید همت

 

مدیر عامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج اظهار داشت: در همین راستا، به دلیل عملیات عمرانی مذکور، خیابان شهید همت واقع در بلوار امام خمینی (جاده محمدشهر) مسدود شده است و شهروندان می توانند از مسیر جایگزین، خیابان مهندسی زراعی، تردد کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری