جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۲
اخبار شهرداری کرمان / رکورد سازمان عمران شهرداری کرمان در تولید انواع …
مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهر کرمان عنوان کرد: لزوم توجه به مسائل ايمني با شروع فصل سرما مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهر کرمان، شهروندان را به رعايت مسايل ...

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان عنوان کرد:

لزوم توجه به مسائل ایمنی با شروع فصل سرما

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان، شهروندان را به رعایت مسایل ایمنی با آغاز فصل سرما توصیه کرد.

محمدحسین مومنی با بیان این‌که در سال‌های گذشته به دلیل بی‌توجهی شهروندان به مسایل ایمنی به‌خصوص در استفاده از بخاری‌، شاهد حوادث آتش‌سوزی در شهر کرمان بودیم، از شهروندان خواست از دودکش بخاری‌های خود جهت راه‌اندازی بازدید کنند.
وی با اشاره به این ‌که دودکش‌ مهم‌ترین نقش را در خوب سوختن بخاری‌ ایفا می‌کند، افزود: قبل از روشن‌کردن بخاری، از تمیزی، باز بودن مسیر دودکش از پشت‌بام تا وسیله‌ی گرمازا و نصب درست دودکش به بخاری اطمینان حاصل کنید.
مومنی گفت: ‌دودکش‌ها در ناحیه‌ منتهی به فضای باز، باید به کلاهک مجهز باشند تا از افتادن اجسام به داخل آن‌ها و هم‌چنین کوران هوا مصون باشند.
وی یادآور شد: دودکش‌ها در ناحیه‌ اتصال به وسیله‌ گرمازا و هم‌چنین در فضای باز، باید تا جایی که امکان دارد، به صورت منسجم و بدون پیچ و خم نصب شوند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان، با بیان این‌که شهروندان باید از نصب وسایل گرمازا مانند بخاری‌ در کنار پرده‌ها و سایر اجسام قابل اشتعال، خودداری کنند، یادآور شد: قبل از نصب بخاری باید نسبت به سرویس و رفع نقایص احتمالی آن به‌خصوص در ناحیه‌ی سیستم سوخت‌رسانی دستگاه، اقدام شود.
وی با بیان این‌که باید از گازسوز کردن بخاری‌ها و آب‌گرمکن‌های نفتی و دیگر وسایل گرمازا خودداری شود، افزود: بخاری‌های نفتی باید روی سینی مخصوص قرار داده شوند تا در صورت نشت احتمالی نفت، محیط آلوده نشود.

مومنی گفت: در زمان استفاده از بخاری‌، درها و پنجره‌ها را نباید بست و باید مسیری را برای ورود هوای تازه به محیط، باز نگه‌داشت تا اکسیژن سوخته‌شده توسط وسیله، جایگزین شود.
وی ضمن اشاره به این‌که از نصب آب‌گرمکن در حمام‌ باید خودداری شود، به شهروندان در استفاده از بخاری‌ (با هر نوع سوخت) و دیگر وسایل مانند چراغ خوراکی‌پزی نفتی و گازی برای گرم‌کردن حمام هشدار داد.
مومنی گفت: مخازن ذخیره‌سازی نفت نباید در نزدیکی منابع حرارتی و وسایل حرارت‌زا قرار گیرند و هم‌چنین محل استقرار منابع ذخیره‌ی سوخت، باید تا جایی که امکان دارد از محیط زندگی و اسکان ساکنان دور باشد و در مسیر ورود و خروج افراد نباشند.
وی یادآور شد: در صورتی‌که شهروندان در سال‌های گذشته، شاهد نقص در سیستم سوخت‌رسانی، شیلنگ و دیگر قسمت‌های بخاری‌ و وسایل گرمازا بوده‌اند، هر چه سریع‌تر نسبت به رفع این نقص‌ها اقدام کنند تا شاهد وقوع حوادث ناگوار نباشیم.

بازدید مدیرعامل سازمان پارک‌های شهرداری کرمان از شهرداری بردسیر

 

سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کرمان از شهرداری بردسیر بازدید کرد.
ایمان سیف‌الهی به منظور بررسی و تبادل نظر بین مدیران دو سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کرمان و بردسیر، از فضای سبز شهرداری و گلخانه تولید گل رز شاخه بریده هلندی بردسیر بازدید کرد.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کرمان همچنین با هدف آشنایی با گونه‌های گیاهی و روش کاشت درختان مختلف به شهرداری بردسیر سفر کرده است.
گفتنی است این بازدیدها همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری کرمان خبر داد:

رکورد سازمان عمران شهرداری کرمان در تولید انواع جدول

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری کرمان گفت: سازمان عمران شهرداری کرمان رکورد جدیدی در تولید انواع جدول به دست آورد.
ایرج رحمانی گفت: سازمان عمران شهرداری کرمان به عنوان بازوی اجرایی شهرداری مرکز و مناطق چهارگانه شهرداری و سایر سازمان‌های وابسته در سطح شهر کرمان مشغول به فعالیت است.وی افزود: این سازمان طی شش ماه گذشته اقدامات مختلفی را در زمینه‌ تولید مصالح مورد نیاز شهرداری‌ها و همچنین اجرای پروژه‌های عمرانی انجام داده است.
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری کرمان با بیان اینکه این سازمان توانسته رکورد جدیدی در تولید انواع جدول به دست آورد، تصریح کرد: سازمان عمران شهرداری کرمان بالغ بر ۳۹۷ هزار جدول پرسی با کیفیت بالا و مناسب تولید کرده و جهت اجرای پروژه‌های عمرانی در اختیار واحدهای تابعه و سایر شهرهای استان قرار داده است.
رحمانی با اشاره به تولید بیش از ۲۱۸ هزار و ۴۳۵ عدد آجر طرح جالیز و ۱۰ هزار و ۶۸۷ مترمربع کف پوش پرسی ساده و رنگی توسط سازمان عمران کرمان، خاطرنشان کرد: این سازمان همچنین هزار و ۳۹ قالب نیوجرسی بزرگ، سه هزار و ۵۴۸ مترمربع دیوار پیش ساخته و ۲۳ هزار و ۷۷۵ قالب دال بتنی تولید کرده است.وی با تاکید بر اینکه عمل‌آوری مصالح تولیدی در اتاق بخار انجام می‌شود، افزود: از دیگر اقدامات مهم سازمان عمران شهرداری کرمان راه‌اندازی بجینگ تولید بتن است که آماده اجرای پروژه‌های شهرداری است. مدیرعامل سازمان عمران شهرداری کرمان از تولید ۲۳ هزار و ۵۵۷ تن مصالح بیس جهت زیرسازی پروژه‌های سطح شهر خبر داد و گفت: از مصالح SPG جهت افزایش طور عمر آسفالت و بالا بردن مقاومت و سایش آسفالت در اجرای پل باقدرت استفاده شده است.وی خاطرنشان کرد: پس از تایید نهایی آزمایشگاه، از مصالح SPG در کل تولیدات سازمان عمران استفاده می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری