جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۲
آیین تجلیل از بازنشستگان شهرداری بسطام برگزار شد
آیین تجلیل از بازنشستگان شهرداری بسطام همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بسطام، در این مراسم که با حضور ...

آیین تجلیل از بازنشستگان شهرداری بسطام همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بسطام، در این مراسم که با حضور امام جمعه، بازنشستگان، اعضای شورای اسلامی و شهردار برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین سید علی رضوی نسب با گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان، به بیان شأن نزول آیه «هل اتی» پرداخت و گفت: ۲۵ ذی‌الحجه سال‌روز نزول این آیه شریفه است که در شأن و منزلت اهل بیت(ع) نازل و در آن به خانواده و استحکام پایه‌های آن اشاره گردیده است.
امام جمعه بسطام این روز را بهانه‌ای برای ارائه الگویی جامع و شایسته از خانواده ی نمونه اسلامی به بشریت خواند.
وی با تأکید بر لزوم احترام و خدمت به بازنشستگان افزود: باید شأن بازنشستگان حفظ و برای اعتلای فرهنگ بازنشستگی در جامعه و احترام به جایگاه والای انسانی آنان، اقدامات فرهنگی مناسبی انجام شود.
شهردار بسطام نیز با تبریک این روز به بازنشستگان و خانواده های آنان گفت: آبادانی و توسعه شهری ثمره تلاش ها و زحمات فراوان خانواده شهرداری است که همواره بهترین سال های عمر خود را صرف ارایه ی خدمات مطلوب به مردم می نمایند.
محمدعلی یعقوبیان تلاش های خالصانه و صادقانه تمامی افرادی که در هر شغلی منشأ خدمت در این شهر هستند را درخور تحسین و تقدیر دانست و اظهار داشت: شهر نمونه گردشگری بسطام برای رسیدن به جایگاه واقعی خود نیازمند مشارکت و همدلی تمامی شهروندان است.
وی ضمن تشکر از زحمات بازنشستگان و آرزوی سلامتی و موفقیت آنان، خواستار ادامه تعامل و در اختیار قراردادن تجربیات ارزشمندشان به کارکنان شد.
در آیین تجلیل از بازنشستگان که به منظور ارج نهادن به شأن و منزلت رفیع آنان برپا شد از علی قنبری، مجید نجفی، مجید غلامرضایی، علی خداوردی، رمضانعلی رضوانی، ناصر بختیاری و حسن جلالی که اخیراً به افتخار بازنشستگی نائل شدند با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر شد.
همچنین در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بازنشستگانی که به دیار حق شتافته اند، از تمامی بازنشستگان به پاس سال ها خدمت ارزنده در شهرداری بسطام تجلیل و به رسم یادبود، لوح تقدیر و هدایایی اهدا گردید.
خاطر نشان می گردد ۲۵ ذی الحجه سال روز نزول آیه شریفه «هل اتی» در سوره الانسان است که در شأن و منزلت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به عنوان خانواده نمونه اسلام نازل شده و از سوی شوراى فرهنگ عمومى به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نام گذاری گردیده است.

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری