جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۲
شهردار محمدشهر معارفه شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این مراسم از فعالیت های قباد نعمتی شهردار سابق قدردانی و محمدحسین شیخیانی به عنوان شهردار جدید معرفی و منصوب شد. سرپرست ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این مراسم از فعالیت های قباد نعمتی شهردار سابق قدردانی و محمدحسین شیخیانی به عنوان شهردار جدید معرفی و منصوب شد.


سرپرست فرمانداری شهرستان کرج که یکی از مهمانان حضور یافته در این مراسم بود در بیاناتی اظهار داشت: خوشبختانه شهردار جدید دارای کارنامه قابل قبول و درخشانی است و از همین رو می توانیم امیدوار باشیم که در آینده نزدیک شاهد رشد و توسعه یافتگی هرچه بیشتر شهر محمدشهر باشیم.


علی اسدیان همچنین از تلاشهای شهردار پیشین محمدشهر تقدیر کرد و در همین رابطه افزود: در این میان بایستی از تلاشهای آقای نعمتی که با فعالیتهای مثبت و غیرقابل انکار خود در راه خدمت به شهر توانست اقدامات مناسبی انجام دهد و شهر محمدشهر را به شهری تبدیل کند که  رو به پیشرفت حرکت می کند تقدیرکرد.


همچنین در  مراسم یاد شده شهرداران  سابق و جدید محمدشهر، امام جمعه این شهر، رییس شورای شهر محمدشهر و مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراها استان به ایراد سخنانی پرداختند.


گفتنی است شهردار جدید محمدشهر پیش از این به عنوان معاون شهرداری جزیره خارک، اولین معاون اداری مالی و حراست و در مقطعی سرپرست شهرداری بوشهر، شهردار سعدآباد، شهردار دیلم و مدیر کل اتباع و امور خارجه استانداری بوشهر مشغول به خدمت بوده است.


همچنین از سوابق کاری شیخیانی می توان به مدیر عاملی سازمان همیاری و شهرداری های استان بوشهر اشاره نمود که عنوان مدیر عامل نمونه کشوری را در بین سازمان همیاری و شهرداری های کشور در کارنامه دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری