جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۲
شناخت بایدها و نبایدها در مدیریت شهری ضروری است
محمدرضا البرزی در مراسم تودیع و معارفه شهردار محمدشهر ضمن بیان مطلب فوق افزود: برخی بر این باورند که اقدمات شهرداری آنقدر مهم است که از بدو تولد فرد تا ...
محمدرضا البرزی در مراسم تودیع و معارفه شهردار محمدشهر ضمن بیان مطلب فوق افزود: برخی بر این باورند که اقدمات شهرداری آنقدر مهم است که از بدو تولد فرد تا پایان عمر او در زندگی اش تأثیر گذار است


وی ادامه در همین رابطه ادامه داد: اما بنده می خواهم گام را فراتر از این گفته بگذارم و بگویم که اگر مسئولیت های خدماتی و عمرانی شهرداری ها را در آرامستان ها هم به حساب بیاوریم باید بگوییم که این مهم همچنان بعد از مرگ هم ادامه دارد.


البرزی افزود: در نتیجه و با این حساب می توانیم دریابیم مسئولین و نقش شهرداری و مدیریت شهری در راستای اثر گذاری منفی و یا مثبت برای شهر و شهروندان چقدر می تواند مهم باشد و همچنین در خواهیم یافت که شورای های شهری بعنوان نمایندگان و ناظرینی که از سوی مردم منتخب شده اند کاری بسیار حساس و مهم را در این عرصه در پیش دارند.


شهرداری دستگاهی است که حتی بعد از مرگ هم به شهروندان خدمات می دهد


به گفته وی یکی از مهمترین فعالیت ها در عرصه مدیریت شهری شناخت باید ها و نبایدها در امور مختلف می باشد و در این راستا اگر بخواهیم اشتباهی رخ ندهد بایستی در چهارچوب و مسیر قانون حرکت شود.


مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز در جای دیگری از سخنانش به مورد مهم پرهیز از حاشیه سازی و مناقشات در امورات شهری اشاره کرد و توضیح داد: به قطع و یقین پرهیز از حاشیه سازی و مناقشه کارها را آسانتر و از هدر رفتن انرژی و ظرفیت های منابع امور مختلف جلوگیری خواهد کرد.


بدست آوردن درآمدها از مسیرهای صحیح و عدم گرایش بیش از حد به منابع کمیسیون ماده ۱۰۰ و تکریم ارباب رجوع نیز از دیگر مسائلی بود که این مسئول به آنها اشاره کرد.


گفتنی است البرزی ضمن قدردانی از تلاشهای شهردار پیشین محمدشهر برای شهردار جدید آرزوی موفقیت در امور محوله را کرد و همچنین کارنامه وی در مدیرت شهری را کارنامه درخشانی دانست.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری