جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۲
حدادعادل: ایران اسلامی با سلاح ایمان در مسیر الهی گام برمی‌دارد / استقلال ملت ایران قابل معامله نیست
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،، غلامعلی حدادعادل شامگاه چهارشنبه در آیین یادواره شهید محمدحسین فهمیده و شهدای دانش‌آموز، اظهار داشت: ملت ایران امروز به عنوان الگویی ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،، غلامعلی حدادعادل شامگاه چهارشنبه در آیین یادواره شهید محمدحسین فهمیده و شهدای دانش‌آموز، اظهار داشت: ملت ایران امروز به عنوان الگویی برای دیگر کشورها محسوب می‌شود و به عنوان چراغ هدایتی است که مایه عزت و افتخار جهان اسلام است.


وی به نقش مهم شهدا در حفظ استقلال کشور اشاره کرد و ادامه داد: شهدا با نثار جان خود استقلال و آزادی را در کشور حفظ کردند و با حفظ آرمان‌های انقلاب در جبهه‌ها حاضر شده و با دشمن به مبارزه پرداختند.


عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در این راستا ملت ایران استقلال کشور را با هیچ قدرتی معامله نمی‌کند و دشمنان باید این را بدانند که ملت ایران آگاهانه در برابر مشکلات حاضر می‌شوند.


حدادعادل با بیان اینکه در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز دشمن تا بن دندان مسلح بر این تصور بود که می‌تواند در کوتاه‌مدت ایران را با شکست مواجه کند، عنوان کرد: امروز نیز دشمن بر این تصور است که می‌تواند با فشارهای اقتصادی و تحریم‌ها ملت ایران را تسلیم خواسته‌های نابجای خود کند، اما نمی‌داند که سلاح ما ایمان است و ما با این سلاح در مسیر الهی خود گام برمی‌داریم.


این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به گفت‌وگوهای ایران با گروه ۱+۵ اشاره کرد و گفت: فعالیت هسته‌ای ایران در مسیر صلح‌آمیز بوده و این مهم برای همگان مشخص و واضح است.


حدادعادل تصریح کرد: ملت مومن، غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی هرگز زیر بار ذلت نخواهد رفت و بر حق مسلم خود پافشاری خواهد کرد.


وی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و به ویژه شهدای دانش‌آموز، گفت: شهدا در مکتب عاشورا درس شهادت و ازخود گذشتگی را فرا گرفتند، بنابراین این فرهنگ نیز باید به درستی در بین نسل امروز نهادینه شود.


 در این مراسم از دانش‌آموزان نخبه بسیجی استان البرز تجلیل به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری