جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۲
رقص پرچم های ایران در دستان دانش آموزان / جا برای سوزن انداختن نبود!
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در سالن اجتماعات سیدالشهداء سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز جا برای سوزن انداختن نبود و بسیاری از مهمانان به صورت ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در سالن اجتماعات سیدالشهداء سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز جا برای سوزن انداختن نبود و بسیاری از مهمانان به صورت ایستاده مراسم را دنبال می کردند.

 

سید جواد هاشمی، رزمنده و بازیگر عرصه دفاع مقدس اجرای مراسم را بر عهده داشت و هر بار که برای اعلام برنامه به روی سن می رفت، جمعیت او را تشویق می کردند.

 

در بدو ورود به مراسم، پرچم جمهوری اسلامی ایران میان دانش آموزان توزیع شد که به هنگام صحبت سخنرانان از اقتدار کشورمان، بسیجیان آنان را در هوا به رقص و اهتزاز در می آوردند.

 

در دو طرف سن، تصاویر مقام معظم رهبری و  بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران به چشم می خورد و دو پرچم بزرگ جمهوری اسلامی ایران نیز به صورت موجی در وسط جایگاه نصب شده بودند.

 

بر خلاف مراسمات رسمی، یادواره شهدای دانش آموز حال و هوای دیگری داشت و این بار دانش آموزان در ردیف های نخست مراسم نشسته بودند و برخی مهمانان از سرهنگ سپاه گرفته تا شهرداران مناطق و اعضای شوراهای اسلامی در ردیف های آخر مراسم نشسته بودند و برخی مهمانان مثل مدیر کل فرهنگی استانداری البرز هم ایستاده مراسم را دنبال می کردند!

 

دکتر توزنده جانی عضو شورای اسلامی شهر کرج با همراهی پسر کوچکش وارد سالن شد و به دنبال جایی برای نشستن بود.

 

ذکر مصیبت امام حسین (ع) و یارانش در روز عاشورا توسط یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام احساسات جمعیت را برانگیخت و برخی با صدای بلند گریه می کردند.

 

جمعی از پرسنل سازمان آتش نشانی شهرداری کرج با لباس فرم در مراسم حاضر شده بودند.

 

به هنگام ایراد سخنان مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اسلامی سکوت خاصی بر سالن سید الشهداء حاکم بود و چندین بار شاهد تکبیرگویی دانش آموزان در دفاع از اظهارات دکتر حداد عادل بودیم.

 

عزیز اکبریان، نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در آغاز سخنرانی اش قول داد که کوتاه و مختصر صحبت کند که این بار پای قول و قرارش ایستاد و صحبت هایش را در خیرمقدم گویی و ذکر چند نکته جمع بندی کرد.

 

به هنگام ورود مادر شهید محمدحسین فهمیده و همچنین مادر شهید بهنام محمدی راد به سالن، جمعیت دور آنها حلقه زدند و به تجلیل از مقام فرزندان شهیدشان پرداختند.


………….


مرتضی اکبری

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری