جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۲
عضو شورای شهر از نزدیک در جریان عملکرد منطقه ۹ کرج قرار گرفت
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بهنام محمودی طی دیدار با مدیر، معاونان و مسئولان منطقه 9 شهرداری کرج به بحث در خصوص رفع مشکلات منطقه پرداخت. در این ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بهنام محمودی طی دیدار با مدیر، معاونان و مسئولان منطقه ۹ شهرداری کرج به بحث در خصوص رفع مشکلات منطقه پرداخت.


در این دیدار مسائل عمرانی، خدماتی، حقوقی، فضای سبز، المان شهری، پل های مکانیزه، تقاطع های غیر همسطح، مسائل فرهنگی و مسائل ورزشی منطقه مورد ارزیابی قرار گرفت.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج در این دیدار ضمن ارائه گزارش عملکرد از پروژه های عمرانی منطقه، ایجاد فضای سبز حاشیه اتوبان، ضلع شمال و جنوب اتوبان، ایجاد فضای سبز در حاشیه بلوار علامه جعفری و اصلاح هندسی خیابان شهید حیدرخانی را از جمله فعالیت های عمرانی منطقه طی سال های گذشته عنوان کرد.


کمالی نژاد جدول گذاری و اصلاح هندسی خیابان های نوپرست، بلال، ولیعصر، بلوار نبوت و خیابان شهید حیدر خانی را از دیگر پروژه های عمرانی اجرا شده در منطقه ذکر و روند عملکرد حوزه عمران منطقه را مطلوب بیان کرد.


این مسئول با اشاره به برنامه های آتی منطقه احداث پارک دو منظوره برای معلولان، تملک دو هزار و ۵۰۰ متر زمین در خیابان پدیدار به منظور افزایش سرانه فرهنگی، اختصاص زمین های ورزشی چند منظوره در پارکها برای جذب جوانان و طراحی المان شهری در ورودی های شهر با نام شهدا را از برنامه های اجرایی منطقه ۹ شهرداری کرج طی آینده ای نزدیک عنوان کرد.


وی در ادامه سخنان خود به وضعیت درآمدی منطقه ۹ شهرداری کرج اشاره کرد و با بیان اینکه جذب درآمد نسبت به سال گذشته مطلوب بوده است، افزایش درآمد در سال جاری را ۹۰ درصد اعلام کرد.


در ادامه این دیدار عضو شورای اسلامی شهر کرج تسریع در ساماندهی تقاطع غیر همسطح واقع در این منطقه را خواستار شد و افزود: ایجاد درآمدهای پایدار از مهمترین وظایف شورا و شهرداری ها است.


محمودی با اشاره به کمبود پل های عابر پیاده و اصلاح هندسی موجود منطقه ۹ شهرداری کرج را نیازمند احداث پل های عابر دانست.


این مسئول ایجاد فرهنگ در جذب سرمایه گذاران خصوصی را مهم تلقی کرد و افزود: تعامل شورای اسلامی شهر و شهرداری تسریع در پیشرفت کارها را به دنبال خواهد داشت.


وی با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهر کارمندان شهرداری محسوب می شوند، ارتباط این دو نهاد را ضروری عنوان کرد.


عضو شورای اسلامی شهر کرج همچین ارتباط محلات با یکدیگر را مهم ارزیابی کرد و از ایجاد المپیاد ورزشی در مناطق به منظور سالم سازی شهر و پر کردن اوقات فراغت جوانان خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری