جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۲
دانشجویان گردشگری دانشگاه محیط زیست از مجموعه بین المللی تنیس بازدید کردند
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیر مجموعه بین المللی تنیس سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در جریان این بازدید اظهار داشت: مجموعه بین المللی تنیس ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیر مجموعه بین المللی تنیس سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در جریان این بازدید اظهار داشت: مجموعه بین المللی تنیس یکی از مراکزی است که در سطح کشور به صورت ویژه در حال فعالیت است و طی ماه های مختلف سال مسابقات مختلف کشوری و استانی به میزبانی این مرکز برگزار می شود.


اصغر نصیری با اشاره به اینکه این مجموعه در باغ فاتح یکی از باغهای قدیمی کلانشهر کرج واقع شده، افزود: از سوی سازمان پارکها و فضای سبز کرج سعی شده تا با ایجاد فضاهایی برای ورزش شهروندان مانند جاده تندرستی، زمینه های لازم برای استفاده حداکثری افراد از محیط پارک فراهم شود.


این مسئول عنوان کرد: همچنین با هدف دستیابی به اهداف فرهنگی و آموزشی و افزایش روحیه مشارکت شهروندان، مرکزی با عنوان خانه باغ در باغ فاتح و در جوار مجموعه بین المللی تنیس احداث شده که در آن به همت شهروندان داوطلب علاوه بر کلاسهای آموزشی، نمایشگاه های مختلف از جمله عکس و پوستر برگزار شده است.


وی یادآور شد: در حال حاضر در مجموعه بین المللی تنیس هشت زمین تنیس وجود دارد که در آینده ای نزدیک با احداث و بهره برداری از زمین تنیس کودکان، به ۹ سایت افزایش می یابد.


نصیری در ادامه بر لزوم ایجاد ارتباط سازمانها و شهرداری با مراکز علمی و دانشگاهی تاکید کرد و ادامه داد: تحقق این مهم در رشد و توسعه شهر و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان بسیار تاثیرگذار است.


همچنین، مطالعه و ارائه راهکارهای عملی برای توسعه و نگهداری فضای سبز شهر و رفع نارسایی ها و مشکلات موجود در حوزه گردشگری شهر نیز از دیگر مواردی بود که از سوی مدیر مجموعه بین المللی تنیس سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج مورد تاکید قرار گرفت.


وی در ادامه به دانشجویان حاضر در این بازدید پیشنهاد داد که پروژه ها و طرحهای پیشنهادی خود را در این حوزه به شهرداری کرج ارائه دهند.


لازم به ذکر است که در این بازدید حدود ۳۰ نفر از دانشجویان رشته گردشگری دانشگاه محیط زیست کرج حضور داشتند و پس از بازدید از بخشهای مختلف مجموعه بین المللی تنیس و باغ فاتح، طی نشستی صمیمانه با مدیر مجموعه تنیس و مربیان این مرکز، به بحث و گفتگو پرداختند.


در این بازدید مسائل مربوط به حوزه گردشگری و فضای سبز شهر کرج بین مسئولان و دانشجویان مطرح و تبادل نظر شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری