جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۲
باشگاه خبرنگاران محله عضو می پذیرد/ علاقه مندان ثبت نام کنند
احمد خیری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان اینکه یکی از رسالت های این پایگاه خبری انعکاس نقطه نظرات مردم و مسئولان در حوزه های مختلف ...
احمد خیری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان اینکه یکی از رسالت های این پایگاه خبری انعکاس نقطه نظرات مردم و مسئولان در حوزه های مختلف شهری با رویکرد محله به محله است، اظهار داشت: باشگاه خبرنگاران محله پایگاه خبری مدیریت شهری شهرداری کرج به منظور ارتقاء سطح کیفی اخبار قابل انتشار از اقدامات مدیریت شهری و افزایش مشارکت شهروندان به عنوان مهمترین سرمایه اجتماعی شهر در نظر دارد از علاقه مندان جوان در محلات مختلف دعوت به همکاری افتخاری نماید.


مشاور رسانه ای شهردار کرج افزود: خبرنگاران افتخاری عضو این باشگاه می توانند ما را در جریان اخبار و اطلاعات شهری محل سکونت خود قرار دهند تا ضمن معرفی بهتر و بیشتر آن محله به دیگر شهروندان، مشکلات نیز به اطلاع مسئولان رسانده شود.


خیری بیان داشت: متقاضیان عضویت در باشگاه خبرنگاران محله باید نسبت به تکمیل فرم اقدام و منتظر پاسخ پذیرش عضویت از باشگاه باشند.


لازم به ذکر است همراهان افتخاری مجموعه به منظور همراهی با این باشگاه ضمن تکمیل فرم ذیل ملزم به گذراندن دوره های آموزشی مرتبط با خبر و دریافت کارت خبرنگاری از دانشکده خبر استان البرز هستند.


علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۲۷۹۱۴۲ تماس بگیرند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری