جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۲
بسترهای حضور سرمایه‌گذاران به استان البرز فراهم می‌شود
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجید سریزدی، اظهار داشت: یکی از مهمترین نیازهای استان البرز برای توسعه و پیشرفت حضور سرمایه گذاران است. وی ادامه داد: در این راستا ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجید سریزدی، اظهار داشت: یکی از مهمترین نیازهای استان البرز برای توسعه و پیشرفت حضور سرمایه گذاران است.


وی ادامه داد: در این راستا مسیر حضور سرمایه‌گذاران در این استان هموار می‌شود تا در آینده بتوانیم شاهد رشد، توسعه و تحول در البرز باشیم.


این مسئول با بیان این که هم اکنون برخی از موانع و مشکلات حضور سرمایه‌گذاران را به این استان دشوار کرده است افزود: باید شرایطی را فراهم کنیم که سرمایه گذار بدون دغدغه و با آرامش کامل سرمایه‌گذاری‌های لازم را انجام دهد و با اطمینان این کار را ادامه دهد.


سریزدی افزود: برای اجرای بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ در استان البرز نیازمند حضور سرمایه‌گذاران هستیم که با تمهیدات اندیشیده شده بستر حضور بیشتر سرمایه‌گذاران به این استان به زودی فراهم خواهد شد.


این مسئول در بخشی دیگر از سخنان خود استان البرز را که استانی تازه تأسیس است نیازمند توجه بیشتر از سوی مسئولان خواند و افزود: متأسفانه برخی بی مهری‌ها سبب شده است که این استان نتواند هم اکنون به توسعه برسد.


وی ادامه داد: استان البرز برای توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر نیازمند توسعه زیرساخت‌ها است.


سریزدی افزود: این استان از لحاظ زیرساخت‌ها هم اکنون با مشکلاتی و کمبودهایی رو به رو است که این مهم نیز باید هر چه سریعتر مرتفع شود.


معاون عمرانی استاندار ادامه داد: رشد روز افزون جمعیت استان البرز نیز یکی از معضلاتی است که این استان همجوار با تهران از آن رنج می‌برد چرا که سرریز جمعیت به سمت کرج بوده اما امکانات و تجهیزات موجود در استان نمی‌تواند پاسخگوی نیاز این جمعیت باشد.


سریزدی در ادامه سخنان خود به راه‌اندازی دبیرخانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در البرز اشاره کرد و گفت: این دبیرخانه در استانداری هم اکنون مراحل اولیه تشکیل را می‌گذراند که پیش‌بینی می‌شود با راه‌اندازی این مهم بتوانیم پله‌های ترقی و پیشرفت را در استان البرز با شتاب بیشتری طی کنیم.


سریزدی خاطرنشان کرد: استفاده از نخبگان و نیروهای کارآمد و همچنین استفاده از کارشناسان در این زمینه نیز می‌تواند استان را با رشد همراه کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری