جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۲
مسئولان زمینه انجام ازدواج آسان را برای جوانان فراهم کنند
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی بخشی گفت: تمامی مسئولان سازمان ها و نهادها در هر زمینه ای که فعالیت می کنند باید خود را نسبت به فرهنگی ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی بخشی گفت: تمامی مسئولان سازمان ها و نهادها در هر زمینه ای که فعالیت می کنند باید خود را نسبت به فرهنگی سازی این امر مهم در درون سازمان مربوطه خود و در نهایت جامعه، مسئول و موظف بدانند و به این امر توجه ویژه ای داشته باشند.


وی بیان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر کرج نیز همپای دیگر ارگانها تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهند داد و همیشه از انجام آیین های فرهنگی و ارزشی بویژه پیوند جوانان حمایت می کند.


عضو شورای اسلامی شهر کرج ادامه داد: علاوه بر خانواده ها خود جوانان نیز نقش تاثیرگذاری در ثبات این فرهنگ در جامعه خواهند داشت و باید با تکیه بر ارزش های اخلاقی، شروع زندگی پایدار همراه با صمیمیت و محبت را در اولویت قرار دهند.


علی بخشی گفت: ازدواج امری مقدس و مهم برای بقای جامعه و حفظ اخلاق و ارزشهای والای انسانی است که الزام عملی به آسان گرفتن آن در بین خانواده ها بسیاری از مشکلات پیش روی جوانان را حل خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری